Gears of War 4 یک بازی ویدیویی تیرانداز شخص ثالث توسط ائتلاف است که توسط مایکروسافت استودیو برای مایکروسافت ویندوز و Xbox One منتشر شده است. این قسمت چهارم اصلی در سری Gears of War است و اولین ورودی که توسط Epic Games توسعه نمی یابد. این بازی در اکتبر ۱۱، ۲۰۱۶ در سراسر جهان منتشر شد. پس از انتشار، این بازی به طور کلی بررسی های مثبت دریافت کرد، با منتقدانی که ستایش مبارزه بازی، تصاویر و قطعات را بر عهده داشتند، در حالی که انتقاد به مبارزات و نوشتن تک نفره هدایت شد. عناصر گیم پلی بسیاری از بازی های قبلی مجددا به همراه عناصر جدید مانند سلاح Dropshot که آتش سوزی مته های انفجاری و Buzzkill را به آتش می کشد، باعث می شود که شمشیرهای ریکوچینگ در دشمنان آتش بسوزد. بازیکنان همچنین می توانند شانه شانه ای کوتاه را انجام دهند، ضربات دشمنان را از بین می برد و دشمنان می توانند بازیکنان را از پوشش بیرون بکشند و حرکات خود را انجام دهند. این بازی دارای ۴ طبقه از آب و هوا است: از نسیم سنگین (درختان، برگ ها، لگد زدن گرد و غبار) و تبدیل شدن به ستون های خشونت طوفان ۳ که می تواند بر مبارزه و استفاده از سلاح تاثیر بگذارد. ویکیپدیا®

  دانلود ترینر Gears of War 4

  یک افسانه جدید برای یکی از محبوب ترین بازی های رایانه ای در تاریخ شروع می شود. جی. دی فینیکس و دوستانش، کیت و دل، پس از حمله به روستای خود، باید آنها را که دوست دارند نجات دهند و منبع دشمن جدید هیولایی را کشف کنند. هرگز به تنهایی مبارزه نخواهید کرد: از دو بازیکن Coop-op با دوستان محلی خود از طریق Split-screen یا Xbox Live لذت ببرید. هورد ۳٫۰: تیم با چهار نفر دیگر و موج نبرد پس از موج دشمنان به طور فزاینده دشوار با انتخاب کلاس مبارزه خود را، بالا بردن مهارت های خود و استقرار استحکامات در هر نقطه بر روی نقشه. انفجار در مقابل چند نفره: رقابت آنلاین در انواع بازی های جدید و مورد علاقه، همه در ۶۰fps در سرور اختصاصی. سیستم رتبه بندی جدید قابل مشاهده به معنای سازگاری بهتر برای بازیکنان اجتماعی، رقابتی و حرفه ای است. گیم پلی Redefined Cover: سلاح های جدید، مبارزات جنگی نزدیک و اعدام های جنگی چاقو هر قطعه پوشش را به یک فرصت تهاجمی تبدیل می کند.

  دانلود ترینر Gears of War 4

  ترینر Gauntlet همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Gears of War 4، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite Health، Infinite Ammo، بدون بارگذاری مجدد، بدون سرپوش سرامیک، محل فروشگاه، Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v11.7.0.2 (Windows Live Games) از بازی Gears of War 4 است.

  جهت دانلود ترینر  Gauntlet از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر