داستان بازیگران Gears of War به یک نبرد عمیق و سخت برای بقا در برابر گروه تركیه Locust Horde، نژاد مضطرب از رویاهایی از این سیاره تبدیل شده است. بازیکنان زندگی می کنند و نقش مارکوس فینیکس را نفس می کشند. مارکوس یکی از قهرمانان سابق جنگ زده، مارکوس به دنبال رستگاری شخصی است، زیرا رهبری تیم آتش خود را در برابر یورش جنگجویان بی رحم از زیر نشان می دهد. طرح بازی آغاز می شود چهارده سال پس از روز ظهور (E-Day)، هنگامی که ارتش لوتوس فرمانروایی کرد و بسیاری از سربازان غیرنظامی و غیرنظامیان را کشت، اعلام جنگ علیه بشریت کرد. مارکوس فینیکس، یک سرباز سابق قاتل، پس از گذراندن چهار سال زندان برای رها کردن پست نظامی خود به منظور ارتقای تلاش پدرش، آدام فینیکس، به ارتش بازگشته است.

  دانلود ترینر Gears of War: Ultimate Edition

  دومینیک “Dom” سانتایوگو، بهترین دوست و معروف “مارکوس”، با موفقیت از Fenix ​​از زندان خارج می شود و او را به دیدار Delta Squade می برد. این گروه به دنبال به دست آوردن “رزوناتور”، دستگاهی است که “توخالی” را نشان می دهد، غارهای زیرزمینی که ساکنان لوتوس هستند و بعدا بمب “Lightmass Bomb” را به کار می اندازند، که قلب نیروهای Locust درون توخالی را از بین می برد. فینکس و متحدانش دستگاه را بازیابی می کنند، اما تلفات چندگانه در این فرایند از جمله آنتونی کارمین (که توسط یک تک تیرانداز کشته شده است) و کیم رهبر ارشد (که شخصا توسط ژنرال ژنرال RAAM در یک کمین اعدام شده اند) رنج می برند. فرار از نیروهای RAAM، فینیک سربازان باقی مانده را از طریق ویرانه های Ephyra هدایت APC “Junker”، رانندگی به یک معدن و در نهایت به عمق سیاره هدایت می کند. Delta Squad با انفجار رزوناتور، اما دستگاه نتواند به اندازه کافی از شبکه تونل نقشه بگذارد. خوشبختانه نقشه بزرگتری از شبکه کشف شده است که از خانه قدیمی Fenix، به ویژه آزمایشگاه پدرش، می آید. این گروه به املاک فینیکس در آکادمی East Barricade، که در آن ابتدا Fenix ​​تلاش کرد تا پدرش را نجات دهد، تلاش می کند. هنگامی که آنها می رسند، دلتای مقاومت سنگین جاذب را تجربه می کند. پس از جمع آوری داده ها، این گروه از راه نیروهای Locust نیرو می گیرد و یک قطار را با بمب Lightmass بنا می کند. فینیکس و سانتیاگو نبرد خود را از طریق قطار، و در نهایت قادر به شکست GENAM RAAM، قبل از آپلود داده است. بمب Lightmass به طور کامل فعال می شود و به شبکه توخالی تبدیل می شود. هوفمن در پیروزی نهایی بازی، سخنان پیروزی را به عنوان سقوط تونل ها و منفجر شدن ارائه می دهد، در نتیجه صدای ملکه ملخ وعده داده است که Locust همچنان به مبارزه ادامه خواهد داد، به رغم تلفات خود، و انتقام آنها سریع خواهد بود. در نسخه اصلی بازی، پایان دادن نشان می دهد Scourge و Bull Reaver به عنوان توخالی ضربه. در نسخه Ultimate، آن به Mirrah و Tempest Beetle تغییر یافت.

  دانلود ترینر Gears of War: Ultimate Edition

  ترینر Gears of War: Ultimate Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Gears of War: Ultimate Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo / No Reload، Super Speed، Store Location، Teleport، Undo Teleportation. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.10.0.0 از بازی Gears of War: Ultimate Edition است.

  جهت دانلود ترینر  Gears of War: Ultimate Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر