یک بازی انفجاری از گربه و موش را در دنیای باز گسترده تجربه کنید. در این تجدیدنظر سوئد ۱۹۸۰، دستگاههای دشمن به حومه بی سر و صدا حمله کرده و شما باید در عین حال به باز کردن رمز و راز آنچه که واقعا در حال انجام است، مبارزه کنید. با استفاده از تاکتیک های تیراندازی تیراندازی، شما قادر خواهید بود تا در حملات شدید، خلاقانه گودال ماسه ای، شما را جذب، فلج و یا نابود کند. به تنهایی و یا با سه نفری از دوستان خود در چند نفره بدون هماهنگی همکاری کنید. همکاری و ترکیب مهارت های منحصر به فرد خود را برای از بین بردن دشمنان، حمایت از دوستان از بین بردن با احیای آنها، و به اشتراک گذاری غارت پس از یک دشمن شکست خورده است.

  دانلود ترینر Generation Zero

  تمام دشمنان به طور مداوم در جهان شبیه سازی شده، و چشم انداز با هدف و هدف پریدن. هنگامی که شما موفق به از بین بردن یک جزء دشمن خاص، زره، سلاح و تجهیزات حساس، آسیب دائمی است. دشمنان آن زخم ها را تحمل خواهند کرد تا زمانی که دوباره آنها روبرویید، هر چند دقیقه، ساعت یا چند هفته بعد. کشف یک دنیای باز گسترده که با موتور Apex برنده جایزه داده شده است، شامل یک چرخه کامل روز / شب با آب و هوای غیر قابل پیش بینی، رفتار پیچیده AI، شبیه سازی بالستیک، صداهای بسیار واقع گرایانه و موسیقی متن فیلم ۱۹۸۰ پویا است.

  دانلود ترینر Generation Zero

  ترینر Generation Zero همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Generation Zero، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Infinite Exp.، Super Speed، Slow Motion، One Hit Kill. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از نسل Zero بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Generation Zero از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. احمدی گفت:

  سلام این ترینر که گذاشتید برای ورژن قدیمی تر اگر امکان داره ورژن آپدیت جدید بازی رو بزارید اسم ورژن جدید Generation Zero Bikes
  ممنون و موفق باشید تشکر

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر