Ghost Master یک بازی استراتژی با تفاوت است که توسط Puppies سگ طراحی شده است. هدف شما این است که یک گروه ارواح را بسازید و کنترل کنید، هدف خود را برای ترساندن انسان ها. در شهر گروانویل، مجموعه ای از سناریوهای مختلفی برای بازی وجود دارد که بر روی محیط های کاملا ۳D مانند خانه کشور، ایستگاه پلیس و بیمارستان بستگی دارد. به جای اینکه با یک کاراکتر تنها بازی کنید، یک تیم کاملا روحانی ایجاد می کنید. در حدود ۵۰ ارواح وجود دارد و هر یک از شخصیت های شخصیتی شخصیت خود را دارد – نقاط قوت و ضعف خود.

  دانلود ترینر Ghost Master

  همانطور که بازی توسعه شخصیت های خود را توسعه و رشد خواهد کرد. علاوه بر این، هر یک از مجموعه های قدرت منحصر به فرد خود را دارد – بعضی می توانند دیواره ها را با خون ریخته و دیگران می توانند چراغ را در اتاق بریزند … هر بار که انسان و یا مرگ را بترساند، پلاسما را افزایش می دهید؛ انرژی شما باید برای اولین بار آنها را بترساند. آنها را بیش از حد ترسانده و مردم از ساختمان فرار می کنند، از این رو کار شما سخت تر می شود. Ghost Master دارای حالت واقعی پیشرفته موتور AI است که به این معنی است که بازیکن احساس یک رفتار طبیعی انسان را می گیرد. مرگ و میرها در مورد زندگی روزمره خود به سر می برند؛ پخت و پز، رفتن به کار، استدلال با دیگران … تا زمانی که آنها را در مواجهه با وحشتی که شما کنترل می کنید! پس از این مواجه شدن، آنها غیر منطقی خواهند شد، ترس و گاهی اوقات حتی دیوانه خواهند شد! همچنین وحشت بازی نیز حاوی عناصر طنز است.

  دانلود ترینر Ghost Master

  ترینر Ghost Master همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Ghost Master، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Freeze Pool Plasma، +۱۰٫۰۰۰ پلاسما طلا. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.20.4 (Steam) از بازی Ghost Master است.

  جهت دانلود ترینر  Ghost Master از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر