Ghost of a Tale یک بازی مستقل از ماجراجویی و مخفی است که عمدتا توسط طراح بازی و DreamWorks و Universal Studios Lionel “Seith” Gallat ساخته شده است. این عنوان توسط کمپین تامین مالی کمپانی Indiegogo که از آوریل تا ماه مه سال ۲۰۱۳ آغاز شد، با ۴۸،۷۰۰ یورو افزایش یافت. یک نسخه اولیه در سال ۲۰۱۶ در رایانه های شخصی ویندوز و Xbox One به عنوان بخشی از برنامه توسعهدهنده IDE @ Xbox indie مایکروسافت منتشر شد. نسخه نسخه نهایی کامپیوتر در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۸ منتشر شد. در یک دنیای تاریک قرون وسطایی فانتزی، بازیکنان کنترل Tilo، یک مینستر موش کوچک را که باید از طریق سیاه چال ها و سرزمین پر از خطر در هنگام کشف اسرار گذشته، کنترل کنند.

    دانلود ترینر Ghost of a Tale

    شبح داستان یک بازی اکشن RPG است که در آن شما به عنوان Tilo بازی می کنید، یک موش و مینستر در یک ماجراجویی خطرناک گرفتار شده است. این بازی در دنیای قرون وسطی تنها توسط حیوانات پرورش می یابد و تاکید بر غوطه وری و اکتشاف می شود. این ویژگی عناصر خفا، مخفی کردن، مکالمات با متحدان و دشمنان و مأموریت ها را دارد. شما قادر به کشف اسرار Dwindling Heights نگه دارید و از خطرات آن پیروی کنید. Tilo بسیار از جنگنده نیست، بنابراین خفا و نجابت متحدان خود را هنگامی که با دشمنان دو برابر اندازه خود مواجه است. با شخصیت هایی که ملاقات می کنید صحبت کنید و در مورد تلاش خود برای یافتن Merra، عشق واقعی خود، هیچ سنگی را نپوشانید …. درباره تیم: Ghost of a story توسط یک تیم بسیار کوچک طراحی شده است. لیونل “سیت” گالات ۹۰ درصد هنر، طراحی و برنامه نویسی را انجام می دهد. پل گاردنر نویسنده بازی و طراح بازی با تجربه است. سیریل پلحیک ابزارهای برنامه نویسی و توسعه می دهد. Jeremiah Pena آهنگساز بازی است، در حالی که نیکولا تیتوکس مسئول طراحی صدا است.

    دانلود ترینر Ghost of a Tale

    ترینر Ghost of a Tale همراه با گزینه های تقلب

    ترینر بازی Ghost of a Tale، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Add Florine، Add Reneown، Super Speed، Gravity Mode، Stealth / Invisible. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v6.39 (Steam) از بازی Ghost of a Tale است.

    جهت دانلود ترینر  Ghost of a Tale از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر