Ghost Recon – مربی سرباز آینده. Ghost Recon Tom Clancy: سرباز آینده یک بازی ویدیویی تیرانداز سوم شخص منتشر شده توسط Ubisoft است و برای کنسول های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در تاریخ ۲۲ ماه می سال ۲۰۱۲ منتشر شد. نسخه PC در تاریخ ۲۶ ژوئن منتشر شد. بجز گسترش، سرباز آینده پنجمین سری از سری Ghos Recon و اعلام شده بود که Ubisoft در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۰۹ در حال توسعه آن است. این بازی بر روی سری Ghos Recon تاثیرگذار است. این کمپین دارای تنظیماتی نظیر نیجریه، پاکستان، روسیه و نروژ است.

  دانلود ترینر Ghost Recon – Future Soldier

  هیچ چیز عادلانه، محترم و یا فقط در مورد مبارزه وجود دارد. تنها برنده شدن و از دست دادن مرده و زندگی است. ارواح حتی در مورد شانس هم پشیمان نیستند. آنها همه چیز را در قدرت خود برای غلبه بر دشمن و از بین بردن آن ها انجام می دهند. فناوری آینده کلید موفقیت بردن نبرد نامتقارن است. سرباز آینده Ghost Recon آینده یک تیم نخبه از سربازان ویژه آموزش دیده و بریده گرا متصل می شود. مسلح به دندان های با تکنولوژی بی نظیر رزمی و سخت افزار پیشرفته ارتشی، Ghost Recon شما را به جنجال های بیشتر در جهان می برد تا بالاترین اهداف ارزش را به دست بیاورید.

  دانلود ترینر Ghost Recon – Future Soldier

  ترینر Gauntlet همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز Ghost Recon – سرباز آینده، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Reload، Items نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.9 از بازی Ghost Recon: Future S است

  جهت دانلود ترینر  Gauntlet از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر