Ghostbusters یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط FireForge Games توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. پس از وقایع فیلم ۲۰۱۶، این بازی دارای یک گیم پلی تعاملی چهار نفره است که بازیکنان کنترل شخصیت های Ghostbusters جدید را برای شکست دادن ارواح دشمن را کنترل می کنند. این در تاریخ ۱۲ جولای سال ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس منتشر شد.

  دانلود ترینر Ghostbusters

  Ghostbusters یک بازی مجوز توسط Activision منتشر شده در تاریخ ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۶ به عنوان یک کراوات برای Ghostbusters (2016 Movie) است اما نه کاملا بر اساس آن. بر خلاف فیلم که شامل یک تیم تمام زنان است، بازی ویدیویی شامل یک تیم از دو زن و دو مرد است. بر اساس تریلر، این بازی به نظر می رسد سبک گیم پلی همانند Ghostbusters: Sanctum Slime، اما با سبک بصری مشابه به Ghostbusters: The Video Game (نسخه های تلطیف شده). این بازی نباید با بازی ۱۹۸۴ منتشر شده توسط Activision که توسط دیوید کریون توسعه یافته، اشتباه گرفته شود. هیجان انگیز تجربه چند نفره: بازی در کنار دوستان خود به عنوان Ghostbusters در ۲-۴ بازیکن برنامه های همکاری محلی! ترسناک Ghost Trap: نبرد شخصیت های جدید و کلاسیک Ghostbusters، از جمله Slimer، Gertrude Eldridge، Sparky و بسیاری دیگر! انتخاب های سلاح های الکتریکی: در زمان نبرد با گزینه های منحصر به فرد برای هر شخصیت، اسلحه ها را به طور دایم تغییر دهید. پلاگین فیلم Blockbuster: داستان اصلی که پس از وقایع فیلم اتفاق می افتد! سرگرم کننده Ghostbusting برای تمام خانواده: بازیگران تمام سنین و تجربه می تواند به سمت راست اقدام به شیرجه رفتن.

  دانلود ترینر Ghostbusters

  ترینر Ghostbusters همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Ghostbusters، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سلاح های بیش از حد، امتیاز بی نهایت / Experince، Super Speed، One HIT Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Ghostbusters (2016) است.

  جهت دانلود ترینر  Ghostbusters از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر