مربی خیره کننده Glare یک بازی پلتفرم کنونی است که از Phobic Studios در ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. از نور ستاره ای برای از بین بردن موجودات عفونی به نام رامورا دعوت شده است، شما به عنوان شینر بازی می کنید، یک هسته ای از نور خالص که توسط یک کیت باستانی از زره پوش داده می شود. شما باید با قدرت نوری و دستکش خود، از طریق جهان فوق العاده بیگانه، به مبارزه با چالش های پلتفرمی رضایت بخش و درگیر شدن در مبارزه های سریع، ملحق شوید.

  دانلود ترینر Glare

  درخشش یک بازی در مورد کشف است، قدرت و چالش های جدید شما در هر دنیایی در انتظار شماست. Phobic Studios، توسعه دهندگان پشت بازی های ضربه “DragonVale” (که با Backflip Studios همکاری داشته اند) و “Bounce On”، امروز اعلام کرد که بازی بعدی “Glare،” در اوایل پاییز ۲۰۱۳ برای PC، Mac و لینوکس فعال خواهد بود. سیستم های. “براق” یک platformer عمل است که در یک دنیای زیبا قرار دارد که در آن شما به عنوان The Shiner بازی می کنید، یک موجودی نور که برای خنثی کردن خورشید از یک تهدید بد است. “Glare” برای سیستم عامل های مختلف از منظومه شمسی خیره کننده ای استفاده می کند که در آن Shiner باید زیستگاه ها را کشف کند و راه های متعددی را برای شکست دادن دشمنان و پاک کردن دنیاهای فاسد کشف کند. اولین نگاه از “Glare” در PAX Prime 2013 در سیاتل، WA، در ماه جاری برگزار خواهد شد.

  دانلود ترینر Glare

  ترینر Glare همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Glare، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامت بی نهایت، فوق العاده سرعت، سوپر پرش، چند پرش، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.0 (Steam) بازی Glare است.

  جهت دانلود ترینر  Glare از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر