God Eater 2: Rage Burst گسترش خداوند خوارز ۲ است که ویژگی ها و عناصر جدیدی را به بازی اضافه می کند. این در ژاپن در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۱۵ و تایوان در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۱۵ برای PS Vita و PS4 منتشر شد. “خدای خدایان ۲ خشم خشم فیزیکی و دیجیتالی بر روی PS4، PS Vita و PC Digital در ۳۰ اوت ۲۰۱۶ در اروپا، شرق میانه، استرالیا، آفریقا و آمریکا منتشر می شود. در هنگام خرید خدا خیر ۲ Rage Burst، از رستاخیز خدا به خدا پاداش می دهید.

  دانلود ترینر God Eater 2: Rage Burst

  “مبارزه خدایان خوار مانند اعضای خون، به پایان رسید. “فریب خورده شدن”، تهدیدی است که جهان را فرو ریخته، شکل خود را به یک ساختار شناخته شده به عنوان “درخت اسپیرال” به دلیل قربانی یک کاربر خدای خدایان تغییر داد. سپس یک روز عجیب و غریب در “درخت اسپیرال” اتفاق می افتد. اعضای خون برای تحقیق همراه با کاربر کاربر خدای خدایان، لیوی کللت فرستاده شده توسط ستاد فرانسوی تعیین شده است. در حالی که هر کس احساسات خود را در قلب خود نگه می دارد، آنها مجبور خواهند شد تا یک بار دیگر با درخت اسپیرال مقابله کنند … توازن جهان و وعده یک رفیق. چیزی در انتظار خون در اعماق درخت مارپیچی … علاوه بر داستان خدا خوار ۲، Rage Burst ادامه داستان را به داستان سرنوشت جولیوس ویسونته اضافه می کند. با کاوش در درخت اسپیرال، برخي از آراگامی که قبلا در کنار مناطق جدید دیده اید، مواجه خواهند شد. خشم خون / انفجار خشم: با کشیدن یک آیکون روی صفحه نمایش، بسیاری از قول های متعدد برای انتخاب و تکمیل در Aragami خاص نشان داده شده است. پس از تکمیل، ضریب آسیب پذیری بسته به درصد انباشته در کنار تحرک بیشتر (نامحدود HP، ST & Dash) اعطا می شود. علاوه بر این، یک تم خاص نیز بازی خواهد کرد.

  دانلود ترینر God Eater 2: Rage Burst

  ترینر God Eater 2: Rage Burstهمراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی God Eater 2: Rage Burst، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite OP، Infinite ST، مواد بی نهایت در نبرد، موارد انحصاری Infinite، اقلام ذخیره سازی بی نهایت، Freeze ماموریت تایمر، فریز برگشت به Base Timer، Super Speed، One Hit Kill، Infinite Money، GAP Infinite، Infinite AP. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی God Eater 2: Rage Burst است.

  جهت دانلود ترینر  God Eater 2: Rage Burst از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر