God Eater 3 یک بازی نقشآفرینی است که توسط اولین استودیوی Marvelous (استودیوی توسعه داخلی Marvelous) توسعه یافته است و توسط Bandai Namco Entertainment منتشر شده است. به عنوان سومین ورودی اصلی در سری God Eater، این بازی در تاریخ ۸ فوریه سال ۲۰۱۹ برای مایکروسافت ویندوز و PlayStation 4 عرضه شد. همانند سلف خود، این بازی یک بازی نقشآفرینی با بازی گیم پلی هک و اسلش است. بازیکنان با سلاح های قهرمانانه مجهز هستند که می توانند به اسلحه تبدیل شوند. در این بازی، بازیکنان به دنبال شکار و کشتن هیولاهای عظیم به نام Aragami هستند.

  شخصیت بازیکن یک خدای خوار است که می تواند انرژی از هیولاها را جذب کند تا “حرکت های پشت سر هم”، حملات ویژه ای را انجام دهد که باعث خسارت زیادی به دشمنان می شود. شخصیت های همراه، که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند، به مبارزه کمک می کنند. بازیکنان می توانند سیستم Engage را فعال کنند تا در طول مبارزه با آنها مبارزه کنند. این بازی را می توان با چهار بازیکن دیگر همکاری کرد، در حالی که مأموریت های حمله می تواند تا ۸ بازیکن را در اختیار داشته باشد.

  دانلود ترینر God Eater 3

  ۱۱۸۳/۵۰۰۰بالا رفتن از جهان از بین رفت. آخرین اثر در سری اکشن خدای غم انگیز محبوب است!
  • مبارزه با سبک با نام تجاری جدید خدای خدایان! زرهی جنگی نزدیک خود را با دوچرخهای خداوند با نام “باسن لبه” و تبر ماه دو دست “ماه سنگین” گسترش دهید، یا با استفاده از جدید “Ray Gun” “God Arc! • توانایی های جدید برای جنگ های هیجان انگیز! زمین، هوا و گام حملات به تکنیک های قدرتمند با Burst Arts تکامل می یابند و حمله جدید Dive dash به شما اجازه می دهد تا آزادانه حرکت کنید تا Aragami سرگردان شوید! • تهدیدات جدید خطرناک: حملات اراگامی و حمله دشمنان جدید خطرناک، Ash Aragami می توانند حملات Devours را از بین ببرند و به حالت Burst Mode وارد شوند، و قدرت خود را به طور نمادین افزایش دهند! این دشمنان نباید با ترس و وحشت زده شوند و شما باید سلاح و بازی خود را به سطح بعدی برسانید!

  دانلود ترینر God Eater 3


  مربی برای بازی God Eater 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite OP، Infinite ST، Max Engage، Super Speed، One Hit Kill، Infinite Money، Infinite GAP، Infinite AP. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.11 از بازی God Eater 3 است.

  جهت دانلود ترینر God Eater 3 از باکس دانلود استفاده کنید

  لینک های دانلود • حجم: 1mb
 • تاریخ انتشار: 9 فوریه 2019
 • نویسنده: benyamin1375

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر