رستاخیز خداحافظی آخرین ورودی در حق رای دادن خداوند است که در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۵ منتشر شد. این منطقه محلی انگلیسی را دریافت کرد، که در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۶ در ایالات متحده آمریکا منتشر شد و قرار است در سراسر جهان منتشر شود ۳۰ اوت همان سال. عنوان یک نسخه به روز شده از God Eater Burst است که نه تنها گرافیک ها و صحنه های رویداد پیشرفته را برای تطبیق با آخرین سخت افزار، بلکه همچنین با محتوای داستان های دیگر نیز تنظیم می کند. “در اوایل دهه ۲۰۵۰، اشکال زندگی ناشناخته به نام” سلول اوراکل “مصرف مصرف نشده خود را از تمام زندگی بر روی زمین آغاز کرد.

  دانلود ترینر God Eater: Resurrection

  طبیعت خشونت آمیز و انطباق پذیری خداوند آنها نام “Aragami” را به دست آوردند. در مواجهه با یک دشمن کاملا ایمن به سلاح های متعارف، جامعه ی مدرن از بین می رود زیرا انسانیت به نقطه انقراض رانده شده است. آخرین امیدواری باقی می ماند. پس از توسعه سازمان “فرنیر” از “خدای خدایان”، سلول اوراکل مبتنی بر زندگی سلاح، کارکنان خود را به نیروی نخبگان “خدای خوبان” سازماندهی شده است. ماموریت شما این است که شکست Aragami و جمع آوری مواد از آنها برای تحقیق، اما شما متوجه شوید که شما به یک توطئه غول پیکر تبدیل شده است که برگشت ناپذیر تغییر سرنوشت بشریت … “رستاخیز خدای خدا نسخه ارتقاء از Burst و بنابراین داستان Burst را شامل می شود.

  دانلود ترینر God Eater: Resurrection

  ترینر God Eater: Resurrection همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی God Eater: Resurrection، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite OP، Infinite ST، مصرف بی نهایت مواد مصرفی در نبرد، Items Inventory Infinite، موارد انبارداری بی نهایت، Freeze Timer Timer، Freeze Back to Base تایمر، سوپر سرعت، یک ضربه کشتن، پول بی نهایت، GAP Infinite، Infinite AP. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی God Eater: Resurrection است.

  جهت دانلود ترینر God Eater: Resurrection از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر