این سال ۱۰۵۰ میلادی است. در ابتدای قرون وسطایی قرون وسطایی در اروپا، سطح پیشرفت بی سابقه ای از پیشرفت ها دیده شده است و جمعیتی که به سرعت در حال رشد است، در طول و عرض قاره گسترش می یابد.

  دانلود ترینر Grand Ages: Medieval

  مرزهای جدید مورد بررسی قرار می گیرند، شهرک سازی ها ایجاد می شود و راه های تجاری گسترده ایجاد می شود. به عنوان رئیس یکی از این شهرک های کوچک، از شما می رود تا مردم خود را نسبت به عظمت هدایت کنید. کشف دنیای وسیع، جمع آوری منابع، برخورد با جوامع دیگر و استفاده از تخصص تجاری خود را برای گسترش و ثروت خود را. شهرهای جدید را پیدا کرد، کشور خود را با تکنولوژی نوین پیشرفت می کند و مسیرهای تجاری خود را در مقابل حملات وحشیانه محافظت می کند تا زمانی که شما به اندازه کافی قدرتمند برای شروع فتح خود در اروپا و ایجاد یک امپراتوری جسورانه جدید هستید. Grand Ages: قرون وسطی یک بازی استراتژی در زمان واقعی از ذهن بازی است. رهبری مردم خود و پیشرفت در دهه ها با استفاده از ساخت و ساز، تحقیق، گسترش و فتح در منطقه گسترش از اسکاندیناوی و شمال آفریقا؛ به پرتغال، قفقاز و خاورمیانه. از نقش فروتنانه شهردار ساده ای که در آن یک حل و فصل کوچک و حکومت بر تمام اروپا است حکایت می کند. تجربه کمپین هیجان انگیز با صحنه های طراحی شده به خوبی طراحی شده، با قوانین خود در بازی آزاد بازی کنید یا مهارت های خود را در چند نفره در برابر ۸ بازیکن تست کنید!

  دانلود ترینر Grand Ages: Medieval

  ترینر Grand Ages: Medieval همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Grand Ages: قرون وسطی، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: پول بی نهایت، اضافه کردن ۱۰۰۰۰ پول، Infinite Ressource، ساختمان سریع، توسعه بی نهایت، سربازان حداکثر روح، نیروهای حداکثر قدرت مبارزه، سربازان حداکثر سطح جانبازان. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.11 از بازی قرون وسطی است: قرون وسطی.

  جهت دانلود ترینر  Grand Ages: Medieval از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر