مربی GRAV. GRAV یک تجربه کوره شن و ماسه است که در آن شما کشف بسیاری از سیارات، شکار موجودات عجیب و غریب بیگانه، ساخت و دفاع از مقررات، سلاح های ساخت و ساز و زره پوش، و تلاش برای زنده ماندن در برابر دیگر بازیکنان در یک محیط خصمانه. ما در اینجا در BitMonster در حدود ۵ ماه در GRAV مشغول به کار بوده ایم و احساس می کنیم که جامعه قبلا درگیر یک بازی عالی است.

  دانلود ترینر GRAV

  ما قصد داریم GRAV را به عنوان Access Early راه اندازی کنیم و با جامعه همکاری کنیم تا ما چگونه GRAV را تکامل و حرکت دهیم! Powered by Unreal Engine، این بازی اکتشافی باز جهان، کمی از Star Forge را با یک نسخه الهام گرفته از LSD Borderlands و یک اشاره از Warframe، همراه با نظم جانبی Noise مرد Sky Estetic sexiness ترکیب می کند. من آن را دوست دارم … من همه را دوست دارم این بازی به صورت روشی تولید شده در جهان مانند ماینکرفت، مهندسین فضایی یا کاوشگران سیاره است. شما برای کشف امکانات بی نهایت و دشمنان بیگانه در سراسر یک کهکشان وسیع تجارب منحصر به فرد خواهید بود. شما می توانید راه خود را از طریق جهان با وسیله مکانیک پیشرفته، سفر وسیله نقلیه و، البته، ساخت و ساز عالی عالی پیشرفت کنید.

  دانلود ترینر GRAV

  ترینر Glare همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی GRAV، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Super Speed، Add Gems، Add Ore، Add Fossils، Add Wood، Set Element-X، Add Artifacts، telporte. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی (Steam Early Access) بازی GRAV است.

  جهت دانلود ترینر  Glare از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر