قبرستان نگهبان یک قبرستان انفرادی است که بازی های ویدئویی شبیه سازی را که توسط تیم خیریه Lazy Bear Games طراحی شده و توسط tinyBuild منتشر شده است نگهداری می کند. آلفای بازی برای مایکروسافت ویندوز در مه ۲۰۱۸ منتشر شد، با انتشار رسمی برای ویندوز و ایکس باکس یکی پس از آن در همان سال منتشر شد. در حافظه گورستان، بازیکن نقش شخصیتی را که توسط یک ماشین ضربه می زند، می گیرد و خود را برای گورستان قرون وسطایی خراب می کند. بازیکن کنترل زمان و انرژی شخصیت خود را به عنوان آنها را پاک کردن قلم مو، حفاری قبر و محل سنگ قبر، نگه داشتن زنبور عسل، محصولات صنایع دستی، معدن برای سنگ و فلز، و در فعالیت های اجتماعی (مانند سوزش جادوگر) با ساکنان مختلف از کوچک روستا، همه در حالی که درآمد در بازی پول برای گسترش قبرستان خود. این بازی به پایان رسیده است، به بازیکنان امکان می دهد که فعالیت های خود را همانطور که می بینند انجام دهند. نگهبان گورستان یک بازی شبیه سازی گورستان است که عمدتا از دره Stardew الهام گرفته است. در شروع بازی، بازیکن شخصیت خود را ایجاد می کند، که دریافت کننده یک قطعه زمین می شود، از جمله یک قبرستان کوچک که متعلق به پیشینیانش در نزدیکی یک شهر کوچک است. طرح گورستان در ابتدا با تخته سنگ، درختان، سم و علف های هرز سرازیر می شود و بازیکن باید آن را تمیز کند تا عملیات خود را مجددا آغاز کند، به گورها و حتی کلیسا می رود تا درآمد کسب کند و کمک های مالی به کلیسای کلیسا بدهد.

  دانلود ترینر Graveyard Keeper

  نگهبان گورستان دقیق ترین مدرن ترین مدرن ترین گورستان مدیریتی در تمام دوران است. ساخت و مدیریت گورستان خود را، و در حالی که پیدا کردن کلید های میانبر برای کاهش هزینه ها، به سرمایه گذاری های دیگر گسترش یافته است. از تمام منابعی که می توانید پیدا کنید استفاده کنید. پس از همه، این یک بازی در مورد روح سرمایه داری است و انجام هر کاری که برای ساختن یک کسب و کار پر رونق انجام می شود. و این یک داستان عاشقانه است. نگهبان گورستان دقیق ترین مدرن ترین مدرن ترین گورستان مدیریتی در تمام دوران است. ساخت و مدیریت گورستان خود را، و در حالی که پیدا کردن کلید های میانبر برای کاهش هزینه ها، به سرمایه گذاری های دیگر گسترش یافته است. از تمام منابعی که می توانید پیدا کنید استفاده کنید. پس از همه، این یک بازی در مورد روح سرمایه داری است و انجام هر کاری که برای ساختن یک کسب و کار پر رونق انجام می شود. و این یک داستان عاشقانه است.

  دانلود ترینر Graveyard Keeper

  ترینر Graveyard Keeper همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی قبرستان Keeper، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، طول عمر بی نهایت ابزار، بی نهایت عمل، بی نهایت کرافت، فوق العاده سرعت، موارد بی نهایت، پول بی نهایت، امتیاز بی نهایت فناوری. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.113 از بازی قبرستان Keeper است.

  جهت دانلود ترینر Graveyard Keeper از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر