مربی خاکستری گوا. Grey Goo یک بازی استراتژیک در زمان واقعی است که دارای سه جناح – Beta، Human، and Goo است که هر کدام با سبک، استراتژی و حماسی خاص خود (مبارزان بسیار قدرتمند و نادر است که در میدان جنگ برجسته می شوند). این بازی دارای یک مبارزات تک نفره و گزینه های چند نفره رقابتی است. هر دو حالت تک و چند نفره نیاز به برنامه ریزی و تصمیم گیری هوشمند برای سرمایه گذاری در سیستم درخت ساخت و چندین ارتقاء فنی در دسترس است. تمام جناح ها از یک منبع، یک گاز زیرزمینی “کاتالیست” استفاده می کنند.

  دانلود ترینر Grey Goo

  جبهه Goo همچنین می تواند واحدهای و سازه های دشمن را مصرف کند. کاتالیست ممکن است در مناطق متمرکز یافت یا به طول بر روی یک نقشه کشیده شود. جناح های بتا و انسانی یک گره منبع در میدان کاتالیست قرار می گیرند و Catalyst از آنجا به پالایشگاه ها منتقل می شود. در مقابل سایر ساختارهای انسانی، گره های منابع انسانی نیازی به پایه خود ندارند (نگاه کنید به زیر). بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که آیا گره های منابع خود را در مناطق متمرکز قرار دهند تا میزان بیشتری از جمع آوری و یا در مناطق کمتر متمرکز که ممکن است بدون تردید و یا ساده تر برای دفاع از آنها. ما دیده ایم که زمانی که مستقر شد، ممکن است گره های منابع جابجا شوند و در جاهای دیگر مستقر شوند. جمع آوری اتوماتیک برای جناح های بتا و انسانی، اگر چه برداشت می تواند مورد آزار و اذیت قرار گیرد و یا کشته شود. هر هوندا و گره های منابع ممکن است به طور جداگانه جایگزین شوند. همانطور که ما آن را درک می کنیم، Harvesters ممکن است به صورت خودکار جایگزین شود، احتمالا بدون هزینه.

  دانلود ترینر Grey Goo

  ترینر Grey Goo همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Grey Goo، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامتی بی نهایت، منابع بی نهایت، جمعیت بی نهایت، یک ضربه کشتن، منابع هرگز کاهش می یابد، حداکثر. مخزن جمعیت، ساختمان فوری، واحد فوری. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 (به روز رسانی ۲) بازی Gray Goo است.

  جهت دانلود ترینر  Grey Goo از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر