رشد مربی خانگی. Grow Home یک بازی ویدیویی پلت فرم ماجراجویی است که توسط Ubisoft Reflections منتشر شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بازی به دنبال یک ربات به نام B.U.D.، که وظیفه رشد یک گیاه است که اکسیژن را به سیاره ی خانه اش می کشد. بازیکنان کشف یک دنیای باز، کنترل جنبش B.U.D. و استفاده از سلاح های خود را برای صعود و تعامل با اشیاء. در ابتدا توسط یک تیم کوچک که در Ubisoft Reflections برای انتشار داخلی در نظر گرفته شده بود، میان همکاران محبوب شد و در نهایت برای انتشار رسمی برنامه ریزی شد.

  دانلود ترینر Grow Home

  پس از انتشار منتشر شد. Grow Home یک بازی ماجراجویی است که از منظر شخص ثالث بازی می شود. بازیکنان کنترل یک ربات با نام B.U.D. (Droid سودمندی گیاه شناسی)، و با اکسترود کردن خانه های خانه خود، با رشد یک گیاه ستاره ای، یک گیاه کباب غول پیکر و برداشت دانه های آن، وظیفه دارند. بازیکنان قادر به آزادانه کشف یک دنیای باز هستند و توانایی کنترل دستهای B.U.D را به صورت جداگانه دارند و بر روی هر بخش از محیط قرار می گیرند که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا فشار و صعود به اشیاء را بفروشد. این بازی به بازیکنان امکان می دهد که “ستاره ها” را از “ستارگان” بسازند، که به عنوان سیستم عامل برای پخش به حرکت در می آیند. مسیر خود را از طریق رشد می تواند توسط بازیکن اجرا شود و می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا بازیکن را به جزایر شناور های مختلف حمل کند. برخی جزایر، به نام “سنگ های انرژی” می توانند به “ستاره ها” متصل شوند تا “ستارگان” رشد کنند . کریستال های قدرت را می توان برای ارائه B.U.D. با توانایی های اضافی، و در سراسر جهان بازی پراکنده هستند. موجودات و سایر گیاهان زندگی نیز می توانند در طول بازی پیدا شوند و همچنین ویژگی های زیست محیطی مانند غارها و جریان آب. بعضی از بخش های محیط مانند برگهایی که از “Star Plant” و “Star Shot ها” رشد می کنند و اجازه می دهند که بازیکن به بالاترین حد ممکن از حد معمول برسد، می تواند بر روی حرکت بازیکن در سراسر جهان تأثیر بگذارد. پد های مخابراتی اجازه می دهد بازیکن را به سرعت در سراسر جهان حرکت می کند و عمل به عنوان صرفه جویی در امتیاز. آیتم ها می توانند توسط بازیکن پخش شوند و در کوله پشتی B.U.D. ذخیره می شوند، مانند چتر نجات گل، که باعث می شود بازیکن به آرامی به زمین برسد و گلایدر های برگ که اجازه پخش را بیشتر از طریق هوا می دهند. فقط یک مورد می تواند در یک زمان انجام شود. ویکیپدیا®

  دانلود ترینر Grow Home

  ترینر Grow Home همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Grow Home، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سوپر سرعت، سوپر پرش، فعال کردن حالت شناور، شناور بالا، شناور پایین. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Grow Home است.

  جهت دانلود ترینر  Grow Home از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر