GTA سان آندریاس مربی. Grand Theft Auto: سان آندریاس یک بازی ویدیویی Rockstar North است و به همین ترتیب به داستان و شخصیت های Grand Theft Auto III و Grand Theft Auto معروف است. این در حالت داستانی سان آندریاس قرار دارد. از آنجا که بزرگترین و پیچیده ترین میدان بازی هر بازی Grand Theft Auto III است، سان آندریاس از سه شهر کاملا لندن تشکیل شده است: لوس سانتوس، سان فیررو و لس ونتوراس و شامل محوطه های گسترده ای از حومه شهر، جنگل ها، کویر، و حتی یک کوه و بسیاری از تپه ها. این بازی در اطراف بازگشت کارل جانسون (که همچنین به عنوان CJ شناخته می شود) به باند خود (خیابان های Grove Street) و بازگشت بعدی به قدرت آنها متمرکز است.

  دانلود ترینر GTA San Andreas

  “پنج سال پیش کارل جانسون از فشارهای زندگی در لس سانتوس، سن آندریاس فرار کرد … یک شهر از هم جدا شدن با مشکلات باند، مواد مخدر و فساد. جایی که ستاره های فیلم و میلیونرها برای نادیده گرفتن نمایندگی مجاز و ناخوشایند، تلاش می کنند. در حال حاضر، اوایل دهه ۹۰ است. کارل باید به خانه برود. مادرش به قتل رسیده است، خانواده اش از هم جدا شده اند و دوستان دوران کودکی خود همه به سمت فاجعه می روند. در بازگشت به محله، یک زن و شوهر از پلیس فاسد او را به قتل می رساند. CJ مجبور است در یک سفر است که طول می کشد او را در سراسر ایالت سان آندریاس، خانواده خود را نجات دهد و به کنترل خیابان ها. “- وب سایت بازی Rockstar.

  دانلود ترینر GTA San Andreas

  ترینر GTA San Andreas همراه با گزینه های تقلب

  این یک مربی مفید برای بازی اکشن Grand Theft Auto Sandbox است: سن آندریاس که با مجموعهای از بازیهای جالب عرضه میشود: سلامتی نامحدود، زرههای بی نهایت، مهمات بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، اضافه کردن ۱۰٫۰۰۰ پول، سطح صفر خواسته، افزایش سه ساعت حداکثر احترام، حداکثر استقامت، حداکثر عضلات، بدون چربی بدن، حداکثر جذابیت، حداکثر مهارت سلاح، مهارت حداکثر وسایل نقلیه، حداکثر توانایی ریه، حداکثر سطح سلامتی، پرش بالاتر، دستگاه پخش ناپذیر، ترافیک کشور، اتومبیل های ورزشی تنها. توجه: این ابزار تقلب برای Steam نسخه ۱٫۰۱ بازی Grand Theft Auto: سان آندریاس است.پ

  جهت دانلود ترینر  GTA San Andreas از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. parham گفت:

  سلام چطوری کد رو باید فعال کرد

 2. ممد گفت:

  پسوردشم بزار له

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر