Guilty Gear 2: Overture یک بازی ویدئویی در سری Guilty Gear ساخته شده توسط Arc System Works برای Xbox 360 است. بر خلاف نسخه های قبلی Guilty Gear، این نسخه از گرافیک سه بعدی استفاده می کند. نسخه آزمایشی Xbox Live Guilty Gear 2 این بازی را “ترکیبی از سبک و سیاق استراتژی واقعی و واقعی” توصیف می کند. نسخه ی نمایشی قابل پخش با سه حالت گیم پلی در ژاپن از طریق Xbox Live در ۳۰ اکتبر ۲۰۰۷ منتشر شد. نسخه آمریکای شمالی در ۷ اکتبر ۲۰۰۸ منتشر شد توسط Aksys Games منتشر شد. این داستان پنج سال پس از اولین بازی گنجه دیر انجام می شود. سل بادگو هنوز آزاد است، اما در حال حاضر با گناه جنگجوی جوان سفر می کند. در همین حال، کی کیسک، که اکنون شاه یک کشور به نام الیریا است، از دو پیشرفت تکان دهنده یاد گرفته است: اول، Gears که برای سال ها مهر و موم شده اند، اکنون ناپدید می شوند؛ و دوم، پادشاهی او تحت فشار یک نیروی مرموز است. با ناامیدی، او یک پوستر “خواهان” را با چهره روی آن فرستاد و خواستار اینکه او را به الیریا آورد. سول و سین متوجه شده اند که این راه کی برای کمک به آنها است و به نجات می رسند، آنها خود را با عجایب عجیب و غریب زنان مسلح با کلید های غول پیکر محاصره می کنند.

  دانلود ترینر Guilty Gear 2: Overture

  خدمتگزاران به مقامات خود به بهترین توانایی های خود اطاعت می کنند و در بسیاری از کلاس های مختلف می آیند. خدمتگزاران می توانند با استفاده از ذخایر مانا Master Ghost خریداری شوند، اما هیچ یک از انرژی Master Ghost را استفاده نمی کنند. خدمتگزارها می توانند به دو روش استفاده شوند: شما حتی می توانید خدمتگزاران را در اسلات Mana ببرید و آنها را هر وقت که بخواهید در نزدیکی شما احضار کرده یا آنها را از طریق زیر صفحه “Organ” هدایت کنید. خدمتگاران به محل کار خود سفر می کنند و به هر خدمتکار دشمن که در راه ملاقات ملاقات می کنند، حمله می کنند. آنها همچنین می توانند Ghosts و Ghost Master حمله کنند (اما نه از بین ببرند). خدمتگزاران به سبک استاد خود منحصر به فرد هستند و مهارت های مختلفی در هر کلاس دارند (به استثنای کی و سین، که خدمتگزاران یکسان هستند).

  دانلود ترینر Guilty Gear 2: Overture

  ترینر Guilty Gear 2: Overture همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Guilty Gear 2: Overture، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Masterghost Infinite Health، Infinite Tension، Super Speed، Freeze Countdown Timer، Max Combo، Max Damage Rating، Max Kill Count Rating، امتیاز حداکثر زمان، سوپر آسیب / یک ضربه کشتن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Guilty Gear 2: Overture است.

  جهت دانلود ترینر  Guilty Gear 2: Overture از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر