Guilty Gear Xrd -REVELATOR- آخرین ورودی سری Guilty Gear و دنباله مستقیم SIGN است. REVELATOR برای اولین بار در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۵ منتشر شد. REVELATOR بعدا برای بازی های ژاپنی در ۲۵ اوت ۲۰۱۵ منتشر شد. این بازی برای PS3 و PS4 در ژاپن در تاریخ ۲۶ می ۲۰۱۶، ۷ ژوئن در ایالات متحده و ۱۰ ژوئن در اروپا منتشر شد. Aksys Games and Arc System با افتخار ارائه Guilty Gear Xrd -REVELATOR را برای سیستم سرگرمی کامپیوتری PlayStation®۴ و سیستم سرگرمی کامپیوتری PlayStation®۳ منتشر می کند که در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۶ منتشر شده است. Guilty Gear Xrd -REVELATOR – همراه با ۶۰ فریم بر ثانیه در ثانیه و ویژگی های متقابل پلت فرم PlayStation®۴ / PlayStation®۳ جنگ های سازگار است. از طریق بیش از ۲۰ تن از جنگجویان دیوانه را انتخاب کنید که برای جلال در نبرد آخرت مبارزه می کنید. جنگجویان جدید، حالت ها و مکانیک جلا، روش های بی نهایت برای نابودی رقبای خود را ارائه می دهند! بشریت موفق به ایجاد آنچه که به عنوان “جادو” شناخته شده بود، اساسا یک منبع قدرت بی حد و حصر بود.

  دانلود ترینر Guilty Gear Xrd – Revelator

  اما اگرچه بشر مسیر راه حقیقت را کشف کرده بود، اما نمی توانست راه های احمقانه و مخرب خود را از بین ببرد. آنچه که در نظر گرفته شده بود، برای کمک به پرورش، ترویج و ترویج صلح جهانی به جای خرابکاری و استفاده از جنگ بود. در طول این دوره های آزمایشی، یک دانشمند که تنها به عنوان “آن مرد” شناخته می شد، آزمایشی های ممنوعه را در مورد فردی به نام فردریک، که بعدا به عنوان سل بادگوی شناخته می شد، انجام می داد، و او را به اولین سلاح های زندگی شناخته شده به نام Gears، تبدیل کرد. کسانی که در قدرت هستند و می دانند که این سلاح های جدید می تواند برای اطمینان از ادامه فعالیت آنها در این قدرت باشد، Gears را به مقدار زیادی ایجاد کرد – هدف آنها چیزی جز سلطه بر جهان نبود. اگر چه GEAR ها در ابتدا انسان بودند، پس از تحولات آنها هیچ اراده آزادانه از خودشان ندارند … به جز یکی. این چرخ دنده، عدالت، کنترل سلاح های خود را به دست گرفت و جنگ تمام بشریت را اعلام کرد. این اقدام این بود که به زودی به نام جنگ های صلیبی آغاز شد، یک جنگ قرن در معرض انقراض قرار گرفت.

  دانلود ترینر Guilty Gear Xrd – Revelator

  ترینر Guilty Gear Xrd – Revelator همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Guilty Gear Xrd – Revelator، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلبی ضروری: Infinite Health، Max Tension Gauge، Min R.I.S.C. سنج، حداکثر شمارشگر، تایمر یخ، مدال بی انتها، مخالف: تنش زا، مخالف: حداکثر R.I.S.C، مخالف: Zero Amour، یک ضربه کشتن، مدال. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Guilty Gear Xrd – Revelator است.

  جهت دانلود ترینر  Guilty Gear Xrd – Revelator از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر