Guilty Gear Xrd-Sign – آخرین ورودی سری Guilty Gear در جشنواره کاری Arc System Works اعلام شد. این اولین بازی مبارزه با دشمن است که با استفاده از انیمیشن های ۳D Cel-shaded به جای جیمز؛ به همین ترتیب، شخصیت ها تغییراتی در طراحی انجام می دهند. Daisuke Ishiwatari تایید کرد که کاراکترها، جلوه ها و زمینه ها در ۳D کامل ارائه شده اند. این بازی بر روی Unreal 3 Engine ساخته شده و بر روی سخت افزار Arcade های بازی RingEdge 2 Multi (ALL Net P-ras MULTI) Sega اجرا می شود.

  دانلود ترینر Guilty Gear Xrd -Sign

  این بازی برای PlayStation 3 و PlayStation 4 منتشر شد در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۱۴ در ژاپن، ۱۶ دسامبر در ایالات متحده و در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۵ در اروپا منتشر شد. یک زن جوان که خود را به عنوان Ramlethal Valentine تشخیص می دهد، جنگ جهانی جهان و تمام ساکنان آن را اعلام می کند. یک فرد، سازمان، یا کشوری نبود که این موضوع را به عنوان یک موضوع خندهدار در نظر بگیرد. این درحالی بود که حادثه قبلی قبیله شدن، که در طی آن پادشاهی متحده الیلیا مورد حمله قرار گرفت، به دلیل سر و صدا این حمله نیز به عنوان خود را به عنوان ولنتاین اشاره کرد. اکنون، برای اطمینان از حقیقت این حوادث، جهان اقدام می کند.

  دانلود ترینر Guilty Gear Xrd -Sign

  ترینر Guilty Gear Xrd -Sign همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Guilty Gear Xrd -Sign-، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Max Tension Gauge، Min R.I.S.C. Gauge، Max Burst Gauge، Freeze Timer، مدال Infinite، Opponent: تنش صفر، Opponent: Max R.I.S.C، Opponent: Zero Amour، One Hit Kill، Medals. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Guilty Gear Xrd -Sign- است.

  جهت دانلود ترینر  Guilty Gear Xrd -Sign از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر