سلام به پادشاه: مربی Deathbat – Deathbat سوم شخص، RPG ماجراجویی اکشن، بازگشت به کلاس های گذشته گذشته است. داستان بازی بر اساس مضمون اسطوره ی Deathbat، Avenged Sevenfold’s logo و طلسم است. طراحی بازی برای ضعف قلب نیست، زیرا بازیکنان باید از جهان زیرزمینی عبور کنند، مبارزه با ارواح ماهر، و بهترین کارفرمایان بی پروا.

  دانلود ترینر Hail to the King: Deathbat

  داستان حماسی متعلق به آندرونیکوس، پادشاه معشوقه عالم اموات و تجسم Deathbat است، که وظیفه دارد زمین های هائید را از ترس اندرونیکوس مستعمره بازیابی کند. در امتداد راه مبارزه با وحشیانه وحشیانه با حملات سحر و جادو پرتابه، با مبارزه با منظره های زیبایی طراحی شده و جهنمی الهام گرفته از دیسکوگا و آثار هنری بنیادین است. با شخصیت های در طول راه برای حل پازل و باز کردن رمز و راز از جزیره موروس ارتباط برقرار کنید. با تشکر از پادشاه: Deathbat ویژگی های کلاسیک Avenged Sevenfold آهنگ همراه با نمره جدید و اصلی، تشکیل شده توسط گروه در سنت جاودانه از شاهکارهای ۸ بیتی مانند Castlevania.

  دانلود ترینر Hail to the King: Deathbat

  ترینر Hail to the King: Deathbat همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی RPG بازی ماجراجویی به پادشاه: Deathbat، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: جادو نامحدود، طلسم نامحدود، سلامتی بی نهایت. نکته: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۰ (Steam) بازی Hail to King: Deathbat است.

  جهت دانلود ترینر  Hail to the King: Deathbat از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر