Half-Life 2: Episode One اولین سری از قسمت های مستقل بر اساس HL2، حماسه محبوب و تحسین تیرانداز است. این قسمت پس از حوادث در HL2 اتفاق می افتد، گوردون و آلیکس از شهر ۱۷ فرار می کنند و در برابر موجوداتی که پیش از مسدود شدن شهر مسدود شده بودند مبارزه می کنند. Citadel که در HL2 مورد حمله قرار گرفته است، به هرج و مرج رسیده است و این رویداد اثرات فاجعه بار بر مناطق اطراف دارد که موجب فرار شما می شود. شخصیت های ثانویه Alyx and Dog نقش مهمی در این پیگیری دارند.

  دانلود ترینر Half Life 2: Episode One

  Half-Life 2: Episode One یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که اولین سری از قسمت هایی است که به عنوان عاقبت سال ۲۰۰۴ Half-Life 2. عرضه شده است. توسط Valve Corporation توسعه داده شد و در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۰۶ منتشر شد. در ابتدا Half-Life 2: Aftermath نامگذاری شد، بعدا بازی به عنوان Episode One تغییر نام داد، در حالی که Valve با استفاده از ساختار اپیزودیک برای این بازی اعتماد به نفس داشت. همانند Half-Life 2 Episode One نیز از موتور بازی Source استفاده می کند. این بازی جدیدی از تکنولوژی های نورپردازی و انیمیشن، و همچنین پیشرفت های جانبی AI عرضه کرد.

  دانلود ترینر Half Life 2: Episode One

  ترینر Half Life 2: Episode One  همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Half Life 2: Episode One، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield Energy، Infinite Suit Energy، Ammo Unlimited، Grenades Unlimited، No Reload، Unl. چراغ قوه انرژی توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Build 2257546) (بخار) از بازی نیمه عمر ۲: قسمت اول است.

  جهت دانلود ترینر  Half Life 2: Episode One از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر