نیمه عمر ۲: قسمت دوم دومین مجموعه ای از قسمت های مستقل بر اساس HL2، حماسه محبوب و تحسین تیرانداز است. دکتر گوردون فریمن، مسلح به سلاح و وسایل نقلیه جدید، باید از طریق حومه هایی که با تهدید فزاینده ای شدید ترکیب شده اند، رقابت کند. Half-Life 2: Episode Two یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که قسمت دوم آن در سریال هایی از سریال Half-Life 2 است که توسط شرکت Valve در کنار قسمت Episode One، اولین بازی در سریال ساخته شده است.

  دانلود ترینر Half Life 2: Episode Two

  و در سال ۲۰۰۷ توسط پلت فرم توزیع محتوای Steam Valve منتشر شد. این قسمت به صورت جداگانه و به عنوان بخشی از بسته بندی بسته بندی، The Orange Box منتشر شد. قسمت دو گیم پلی شامل محیط های گسترده، سفر و کاهش خطی بازی است، ادامه سیاست Valve جهت هر قسمت در اطراف یک موضوع خاص و یا مجموعه ای از فن آوری. پس از وقایع بسته شدن اپیزود اول، گوردون فریمن و سریال “دیگر شخصیت های اصلی را که از شهر ۱۷ به حومه اطراف حرکت می کنند، می بیند.

  دانلود ترینر Half Life 2: Episode Two

  ترینر Half Life 2: Episode Two همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Half Life 2: Episode Two، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield Energy، Infinite Suit Energy، Ammo Unlimited، Grenades Unlimited، No Reload، Unl. چراغ قوه انرژی توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Build 2257546) (بخار) از بازی نیمه عمر ۲: قسمت دو است.

  جهت دانلود ترینر  Half Life 2: Episode Two از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر