نیمه عمر ۲: Lost Coast یک سطح اضافی کوچک برای بازی ویدیویی Half-Life 2 برای اولین بار در سال ۲۰۰۴ است. طراحی شده توسط شرکت Valve، در ۲۷ اکتبر ۲۰۰۵ توسط سرویس تحویل محتوا Steam به عنوان یک دانلود رایگان منتشر شد به صاحبان نسخه مایکروسافت ویندوز Half-Life 2. Coast Lost به عنوان یک تظاهرات تکنولوژی به کار میرود، به ویژه نشان دادن رندر دامنه پویای بالا که در موتور Source اجرا می شود. سطح با انواع محیط های مناسب برای تأکید بر این اثرات طراحی شده است.

  دانلود ترینر Half Life 2: Lost Coast

  علاوه بر این، Lost Coast اولین بازی ویدئویی است که توسط Valve طراحی شده است تا توسعه دهندگان بتوانند عناصر مختلف طراحی را به عنوان پیشرفت بازیکن از طریق سطح توضیح دهند. گوردون فریمن، شخصیت اصلی بازی Half-Life را دنبال می کند، زیرا او در حال عبور از یک صخره ساحلی برای از بین بردن یک توپخانه ترکیبی در یک صومعه است که در یک شهر در حال نزدیک شدن است. سطح از دست رفته ساحل در ابتدا برای Half-Life 2 ساخته شد اما در نهایت از بازی حذف شد. در نتیجه، جزئیات چند داستان جزئی که در نیمه عمر ۲ وجود نداشتند. سطح دریافت پذیرش عمومی بود و اتفاق نظر در میان بازرسان وجود داشت که ویژگی های جدید موجود در Lost Coast باید در بازی های آینده منتشر شده توسط شیر فلکه.

  دانلود ترینر Half Life 2: Lost Coast

  ترینر Half Life 2: Lost Coast همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Half Life 2: Lost Coast، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield Energy، Infinite Suit Energy، Ammo Unlimited، Grenades Unlimited، No Reload، Unl. چراغ قوه انرژی توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (ساخت ۲۲۵۷۵۴۶) (بخار) از بازی نیمه عمر ۲: ساحل از دست رفته است.

  جهت دانلود ترینر  Half Life 2: Lost Coast از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر