نیمه عمر ۲ / Episode One / قسمت دو / مربی از دست رفته ساحل. ۱۹۹۸٫ HALF-LIFE یک شوک را از طریق صنعت بازی با ترکیبی از عمل تپش و داستان نویسی مداوم و غریزی به ارمغان می آورد. اولین عنوان Valve با بیش از ۵۰ جایزه در سال جاری به نام “Best PC Game Ever” توسط PC Gamer به فروش می رسد و یک حق رای را با بیش از هشت میلیون واحد خرده فروشی فروخته است که در سراسر جهان فروخته می شود.

  دانلود ترینر Half Life 2

  اکنون. Half-Life 2، با در نظر گرفتن تعلیق، چالش و اتهام احضار اصلی، و اضافه کردن حیرت انگیز رئالیسم و ​​پاسخ، Half-Life 2 باز می شود درب به جهان که در آن حضور بازیکن تاثیر می گذارد همه چیز در اطراف او، از محیط فیزیکی به رفتار، حتی احساسات از دوستان و دشمنان. گوردون فریمن، یکی از محققان تحقیقاتی که خود را در یک زمین بیگانه آلوده به استخوان استخراج کرده است، منابع خود را از بین می برد، جمعیت آن کاهش می یابد. فریمن به نقش غیرقابل اجتناب نجات جهان از اشتباه او که در Black Mesa رها شده است، رانده شده است. و بسیاری از افراد که او را مورد توجه قرار می دهند بر او حساب می شود. گیم پلی شدید، در زمان واقعی Half-Life 2 تنها توسط Source®، فن آوری اختصاصی موتور Valve جدید ساخته شده است.

  دانلود ترینر Half Life 2

  ترینر Half Life 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی نیمه عمر ۲، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield Energy، Infinite Suit Energy، Ammo Unlimited، نارنجک نامحدود، بدون بازنگری، Unl. چراغ قوه انرژی توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (ساخت ۲۲۵۷۵۴۶) (بخار) از بازی نیمه عمر ۲ است.

  جهت دانلود ترینر  Half Life 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر