دست از سرنوشت ۲، پیش بینی شده برای RPG ActionDefiant Development RPG که توسط میلیون ها نفر دانلود شده است، در حال حاضر برای PlayStation 4 در سراسر آمریکای شمالی و اقیانوسیه و همچنین Steam برای PC، Mac و لینوکس است. نسخه Xbox One با پشتیبانی از Xbox One X و پشتیبانی از ۴K Ultra HD و نسخه ی PlayStation 4 در کارت نیز به زودی عرضه خواهد شد. پس از وقوع حوادث اصلی دست از سرنوشت، عاقبت بازیکن را با نماینده مجددا متصل می کند، که از محرومیت بازگشته است. در حال حاضر به دنبال انتقام، این مبهم عامل یک بازیکن جدید برای تسلط بر بازی زندگی و مرگ، که سرکوب دادگاه های سبک زندان ها و اژدها ساخته شده از کارت های جمع آوری شده با گرفتن دست و پا زدن برخورد هک و اسلش است. پس از ساخت یک عرشه کارت ویزیت و تجهیزات، دست از بازی Fate 2 بازیکن در برابر فروشنده و عرشه خود را از چالش ها. فروشنده همه چیز را با هم عوض می کند، فروشنده یک طبقه سیاه چال را برای کشف اینکه در آن هر کارت به بازیکنان با آزمایش های جدید برای غلبه بر می پردازد، از جمله برخورد های مبارزه ای که کارت های دشمن را به زندگی در توالی های زمان واقعی عمل می دهد.

  دانلود ترینر Hand of Fate 2

  Hand of Fate 2 یک خزنده سیاه پوست است که در دنیای فانتزی تاریک قرار دارد. کارشناسی ارشد یک boardgame زندگی که در آن هر مرحله از ماجراجویی از یک عرشه از برخورد افسانه ای که توسط شما انتخاب شده است کشیده شده است! عاقلانه انتخاب کنید – حریف خود، فروشنده عجیب و غریب، هرگز شما را به وسیله انتقام خود نمیفرنجد. جدول تغییر کرده است، اما سهم باقی می ماند: زندگی یا مرگ! ویژگی های اصلی KEY: جهان تبدیل شده است – ۱۰۰ سال از زمانی که نماینده غصب شده است و بازی زندگی و مرگ یک استاد جدید به دست آورده است.

  دانلود ترینر Hand of Fate 2

  ترینر Hand of Fate 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Hand of Fate 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Infinite Food، Gold Infinite، Dice: Game Infinite Reties، Game Dice: Max Score، One Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.1 از بازی دست از سرنوشت ۲ است.

  جهت دانلود ترینر  Hand of Fate 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر