دست مربی سرنوشت. با الهام از تاروت و فانتزی، همه شرط بندی ها با خلق یک مجموعه ای از کارت های مورد استفاده برای رفع یک سیاه چاله مانند دشمنان، گنج و ماجراجویی خاموش است. پس از وارد شدن به مبارزه، کارت ها به زندگی می رسند به عنوان بازیکن به یک محیط ۳D زیبا حرکت می کند تا آن را با دشمنان بی رحم. قرعه کشی کارت خود را، دست خود را بازی، و سرنوشت خود را کشف کنید. Deckbuilding می آید به زندگی در دست از سرنوشت!

   

  دانلود ترینر Hand of Fate

  یک مجموعه سریال نامحدود قابل پخش از مسابقات – کسب کارت های جدید، ساخت عرشه خود را، و سپس سعی کنید آن را شکست! فراتر از سیزده دروازه در پایان جهان، بازی زندگی و مرگ بازی می شود. قرعه کشی کارت خود را، دست خود را بازی، و سرنوشت خود را کشف کنید. Hand of Fate یک سازنده هیبریدی roguelike / action-RPG / deck است که در آن بازیکنان مجموعه ای از کارت ها را به یک عرشه می سازد و سپس آن را برای مقابله با طبقه های زندان که از طریق آنها ماجراجویی است، مورد استفاده قرار می دهد. پس از وارد شدن به مبارزه، تمام کارت های پخش شده به عنوان دست به دست خود به عنوان ابزارهای ۳D به طور کامل مدل شده جمع آوری، مبارزه آغاز می شود. عرشه خود را بسازید، جهان دنیای سرنوشت را وارد کنید و آمادگی خود را به صورت Ace of Skull ها آماده کنید.

  دانلود ترینر Hand of Fate

  ترینر Hand of Fate همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Hand of Fate، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی دست از سرنوشت است.

  جهت دانلود ترینر  Hand of Fate از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر