اولین تیرانداز تحسین برانگیز، به طور کامل ارتقا یافته و به زیبایی به چالش کشیدن بیشتر از همیشه تبدیل می شود. Hard Reset Redux یک نسخه جدید از کلاسیک Cyberpunk است که شامل تمام محتوای نسخه های قبلی است و گیم پلی بهبود یافته، بهبود تصاویر و محتوای اضافی را برای این نسخه Definitive Hard Reset اضافه می کند. Hard Reset Redux یک بازی تیرانداز تک نفره و هاردکور است که از بهترین ویژگی هایی است که این ژانر آن را ارائه می دهد. این شامل تخریب بیش از حد بالا، بارهای دشمنان، انواع سلاح های بزرگ، مبارزات انتخاباتی چالش برانگیز و محیط زیبایی شناخته شده سایبرپانک است. در ابتدا، برای تکان دادن صحنه تیرانداز در کامپیوتر، Hard Reset اکنون دوباره به کار خود در نسل جدید سخت افزار ادامه می دهد.

  دانلود ترینر Hard Reset Redux

  داستان: جهان همانطور که می دانیم آن را متوقف کرده است وجود دارد. بشریت در آستانه انقراض است، زندگی می کند در آخرین شهر بسته Bezoar. انسان، جنگ علیه ماشین ها را کنترل می کند که مناطق وسیعی از آنچه که “Barrens” تبدیل شده اند، دستمزد می گیرد. ماشین آلات می خواهند کنترل و جذب “Sanctuary” را در شبکه ای که میلیاردها ذهن انسان دیجیتال را نگه می دارد داشته باشد. قهرمان ما، سرگرد Fletcher، یک سرباز از CLN است – واحد مبارزه با شرکت، که برای حفاظت از شهر تاسیس شده است. ماشین آلات به طور مداوم به دیوارهای Bezoar حمله می کنند. فلچر در زمانی که مانع حفاظتی Bezoar در حال شکستن است حرکت می کند.

  دانلود ترینر Hard Reset Redux

  ترینر Hard Reset Redux همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Hard Recet Redux، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: نامحدود سلامت، مهمات نامحدود، مهارت های نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Hard Reset Redux است.

  جهت دانلود ترینر  Hard Reset Redux از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر