نفرت یک تیرانداز ایزومتریک است که توسط استودیوی Destructive Creations توسعه یافته است. این بازی دارای مقدار قابل توجهی از خشونت است، زیرا سازندگان می خواستند تولیدشان به طور عمده بر روی گیم پلی متمرکز شود و از لحاظ سیاسی درست، مودب و یا سبک هنری متمایز نباشند. با در نظر گرفتن همه این واقعیت ها، واضح است که چرا از زمان مواجه شدن با آن، بحث های زیادی در مورد بازی وجود داشت. بازیکنان در ماجراهای یک ضد قهرمان نامعلوم شرکت خواهند کرد که توسط نفرت خالص، سرد و عمیق از کل جهان هدایت می شود. اقدامات نفرت زمانی شروع می شود که احساسات شخصیت به نقطه شکستی برسند، و قهرمان ما جمعیت جمعیت یک شهر کوچک در ایالت نیویورک را قتل عام می کند.

  دانلود ترینر Hatred

  چند ساعت از سفر وحشتناک در نقاط مختلف (مانند شهرهای، کانال ها و بانک های رودخانه) را تجربه خواهیم کرد. تولید هفت مکان بزرگ و باز دارد. همچنین تعداد زیادی از مأموریت های اضافی وجود دارد که می توانیم آنها را تکمیل کنیم، که مستقیما به داستان اصلی متصل نیستند. بازیکنان زرادخانه غنی از سلاح های خود را در اختیار دارند شامل تپانچه، اسلحه های دستی و پرتاب موشک. این بازی با استفاده از Unreal Engine 4 ساخته شده است، به همین دلیل است که گرافیک بسیار دقیق و همچنین فیزیک پیشرفته ارائه می دهد. توسعه دهندگان انتخاب یک محیط تاریک را داشتند، به همین دلیل است که سبک هنری هاتبرد دارای سایه های خاکستری مختلف است و خلق و خوی کلی تولید بسیار جدی و سنگین است. لازم به ذکر است که اکثر اشیاء در بازی می توانند آسیب دیده یا کاملا تخریب شوند.

  دانلود ترینر Hatred

  ترینر Hatred همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Hatred، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Armor Infinite، Ammo Infinite، No Reload، Infrowibly Throwables، Health Infinite Health، NPC Cant’t Move، One Hit Kill، Telport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.14 (به روز رسانی ۱۴) از بازی نفرت است.

  جهت دانلود ترینر  Hatred از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر