قلب آهن IV یک بازی ویدئویی استراتژی جنگی است که توسط Paradox Interactive منتشر شده است. این عاقبت به قلب های آهن III و بخشی از سری های قلب های آهن بازی های استراتژی بزرگ با تمرکز بر جنگ جهانی دوم است. اعلام رسمی این بازی در ژانویه ۲۰۱۴ نشان داد که تاریخ انتشار در نظر گرفته شده در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵، بعدا به سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ متوقف شده است. در E3 2015، تولید کننده یوهان آندرسون تأیید کرد که بازی از صفحه اصلی انتشار آن . این تلاش برای حل مسائل متعددی است که با این بازی مواجه شده است.

  دانلود ترینر Hearts of Iron IV

  با این حال، آندرسون بعدا تایید کرد که این بازی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ منتشر نخواهد شد. این بازی با استفاده از نام پروژه Armstrong در حالی که در حال توسعه است. در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۱۶ اعلام شد که این بازی در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد که ۷۲ سالگرد فرود نرماندی است. در Andersson رویداد Reddit “Ask Me Anything”، آندرسون AI و قابلیت دسترسی در مقایسه با قلب های Iron III را قضاوت کرد و اینکه این بازی یک بازی پیشرفته و مجبور را ندارد، اما گیم پلی بازی سبک سندباکس را دارد. او همچنین اعلام کرد که قلب آهن IV برای لینوکس در دسترس خواهد بود. پیروزی در نوک انگشتان شماست! توانایی شما برای رهبری ملت شما، سلاح عالی شما است، بازی استراتژی قلب آهن IV به شما اجازه می دهد تا در جنگ جهانی دوم فرمانروایی کنید؛ درگیر ترین درگیری در تاریخ جهان. از قلب میدان جنگ تا مرکز فرماندهی، شما ملت خود را به افتخار و جنگ، مذاکره یا حمله به کشور هدایت می کنید. شما قدرت را برای نوشتن تعادل از جنگ جهانی دوم نگه دارید. زمان آن است که توانایی خود را به عنوان بزرگترین رهبر نظامی در جهان نشان دهیم. آیا شما دوباره زنده می شوید و یا تغییر تاریخ؟ آیا سرنوشت جهان را با دستیابی به پیروزی در تمام هزینه ها تغییر دهید؟

  دانلود ترینر Hearts of Iron IV

  ترینر Hearts of Iron IV همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی قلب آهن IV، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: حداکثر وحدت ملی، نیروی Infinite قدرت، نیروی بی نهایت، کارخانه های بی نهایت، تحقیقات یک روز، تجربه ارتش بی نهایت، تجربه نیروی دریایی بی نهایت، تجربه هوایی بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5 از بازی قلب آهن IV است.

  جهت دانلود ترینر Hearts of Iron IV از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر