Hellblade: Senua’s Sacrifice یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط تئوری نینجا توسعه یافته توسط بریتانیا منتشر شده است. منتشر شده برای مایکروسافت ویندوز و پلی استیشن ۴ در ۸ اوت ۲۰۱۷ آن را به عنوان یک بازی “مستقل AAA” توسط توسعه دهنده توصیف شده است. داستان بر اساس اساطیر سلتیک و اسطوره شناسی اسراییلی است. این بازی با توجه به Senua (Melina Juergens) متمرکز شده است، چرا که او در یک سفر بسیار شخصی از طریق یک عالم عاری از جهنمی که از تجربیات روان پریشی سنوا از واقعیت و ذهن او است، آغاز می شود.

  دانلود ترینر Hellblade: Senua’s Sacrifice

  از سازندگان شمشیر آسمانی، Enslaved: Odyssey به غرب و DmC: Devil May Cry، سفر وحشیانه جنگجو به اسطوره و جنون می آید. در سن وایکینگ قرار دارد، یک جنگجوی سلتیک شکسته بر روی چشم انداز وحشیانه به جهنم وایکینگ حمله می کند تا برای روح عاشق مرده اش مبارزه کند. ایجاد شده در همکاری با دانشمندان علوم اعصاب و افراد مبتلا به سایکوز، Hellblade: Senua’s Sacrifice شما را به عمق ذهن Senua را بکشند.

  دانلود ترینر Hellblade: Senua’s Sacrifice

  ترینر Hellblade: Senua’s Sacrifice همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، مهارت فوری شارژ، فوق العاده سرعت، کشتن آسان، کشته شدن یک ضربه. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (2013.08.09) از بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice است.

  جهت دانلود ترینر  Hellblade: Senua’s Sacrifice از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر