قهرمانان III – محتوای HD نسخه بر اساس اصلی بازی ۱۹۹۹: ترمیم Erathia است. آیا شما به یاد داشته باشید که تمام این شبهای بیخوابی صرف مبارزه با اژدهای سیاه و عجایب، شیاطین و ناجوانمردان را انجام دادند؟ آیا شما یک طرفدار واقعی از Heroes® از Might & Magic® III هستید؟ ما خبر خوبی برای شما داریم محبوب ترین عنوان Heroes® از تمام زمان ها در HD است! پانزده سال بعد، داستان حماسی “Ironophist ملکه کاترین” را دوباره کشف کرد، همانطور که او دوباره تلاش خود را برای متحد کردن سرزمین ویرانش و تسلط بر پادشاهی اریاتیا دوباره آغاز کرد.

  دانلود ترینر Heroes of Might and Magic III: HD Edition

  قهرمانان قهرمانان قدرتمند و جادویی خود را که از بازی های فوق العاده و وحشیانه ای در بازی ای که امروز همچنان به عنوان نقطه عطفی در مورد حق رای دادن قهرمانان Might & Magic می باشد، بسازید. Heroes® of Might & Magic® III یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود است که در ابتدای ماه فوریه سال ۱۹۹۹ منتشر شد. ویژگی های کلیدی: تجربه جدید HD: Heroes® III در HD را دوباره اجرا کنید، یک بازی واقعی که گرافیک های گرافیک به روز رسانی را با گسترده سازگاری صفحه لذت بردن از گیم پلی منتقدان قهرمانان ® III، با ۷ سناریو مبارز هیجان انگیز، حدود ۵۰ نقشه اسکرول، حالت چند نفره محلی و یک ویرایشگر نقشه. جدید لابی چند نفره آنلاین: در حال حاضر Steamworks سازگار، Heroes® III ارائه می دهد لابی چند نفره آنلاین، که در آن شما می توانید تجربه خود را با جامعه قهرمانان III به اشتراک بگذارید.

  دانلود ترینر Heroes of Might and Magic III: HD Edition

  ترینر Heroes of Might and Magic III: HD Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Heroes of Might and Magic III: HD Edition می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: تحرک نامحدود، Mana +50، تجربه +۱۰۰۰۰، زمان قفل، پول، چوب، جیوه، سنگ معدن، گوگرد، کریستال ، جواهر
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Heroes of Might and Magic III: HD Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر