Gemini: Heroes Reborn اولین اقدام ماجراجویی است که کاربران را قادر می سازد تا در نقش کاساندرا ۲۰ سالگی وارد شوند. او یک زن جوان در سفر کشفی است که در آن قدرت های باور نکردنی را – که منحصر به فرد در جهان قهرمانان است – باز می کند و رمز و راز را در گذشته خود حل کن. او با خانواده طولانی از دست رفته خود دوباره متحد خواهد شد، اما نه به شیوه ای که او انتظار داشت. براساس تجدید قواعد حق رای دادن تلویزیونی Hit و شامل یک داستان از خالق و تهیه کننده اجرایی Tim Kring، Gemini: Heroes Reborn به بازیکنان اجازه می دهد آنچه را که به عنوان “قهرمان” می شود را تجربه کنند و شخصیت ها و محیط های هرگز قبل از آن را به نمایش می گذارد .

  دانلود ترینر Heroes Reborn: Gemini

  جهان قهرمانان. دو بازی مجزا از Heroes Reborn – Enigma و Gemini – می توانند به صورت جداگانه پخش و لذت ببرند، اما شخصیت های کلیدی، داستان های داستان و پویایی گیم پلی را به اشتراک می گذارند، تجربه ای غنی را برای کسانی که هر دو بازی می کنند، به اشتراک می گذارند. Heroes Reborn: Gemini در داستان قصه های تلویزیونی “Heroes Reborn” با اولین گیم پلی بازی ماجراجویی که بازیکنان را به دنیای خطرناک کاساندرا، یک زن جوان تشخیص می دهد که در حال کشف قدرت های جدید است، تصمیم گرفته است تا رمزهای گذشته خود را حل کند.

  دانلود ترینر Heroes Reborn: Gemini

  ترینر Heroes Reborn: Gemini همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Heroes Reborn: Gemini، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Time Infinite، Set Essence، Super Speed، Super Jump، Speed ​​Up، Bullet Time / Slowmotion، Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 (Steam) از بازی قهرمانان Reborn: Gemini است.

  جهت دانلود ترینر  Heroes Reborn: Gemini از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر