Heroine Anthem Zero یک RPG اکشن اسکرول ۲D است که اولین سری از سری های کلاسیک قهرمانانه Heroine در خارج از کشور است. از سال ۲۰۰۲، این مجموعه سرچشمه قصه گویی برای انجمن بازی های چینی بوده است. و اکنون، ۱۴ سال پس از قهرمان قهرمان ۲، Windthunder Studios یک پیشوای اپیزودیک کاملا جدید منتشر کرده است که از مدت ها پیش طرفداران را به دنیای زیبای حرکت ماجراجویی تبدیل کرده است.

  دانلود ترینر Heroine Anthem Zero

  این داستان با آخرین حادثه شروع می شود، با فرزندان نجات دهنده زمین را در اطراف تراسیر درخت جهانی بازسازی می کند. هزاران سال بعد سلسله Engora به رونق می افتد، با Fae و انسان با هم در مقابل پیشرفت های مخرب شر از لبه های جهان، و مرگ و میر Longhorn وودز. به عنوان سرنوشت Wanin جنگل نگهبان و شام کوتامی، دختر گربه سرگردان با هم، وب سایت های سرنوشت سازی از سرنوشت به ارمغان می آورد. در دنیای بی قید و شرط خداوند، مبارزه خود را برای بقای ناخودآگاه وزن و گناه هزاران نسل بعد از آن را بارور می کند.

  دانلود ترینر Heroine Anthem Zero

  ترینر Heroine Anthem Zero همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Heroine Anthem Zero، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Infinite Money، Super Speed، Super Jumps، Infinite Double Jumps، One Hit kill. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی قهرمان یوحان Zero است.

  جهت دانلود ترینر  Heroine Anthem Zero از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر