Powered by Unreal 4 Engine، مخفی اژدها: Legend بازیکنان را از مهارت های خود در مبارزه، آکروباتیک و حل پازل استفاده می کند تا مسیر خود را از طریق دشمنان سخت، کارفرمایان قدرتمند و پازل های سبک Metroidvania بسازد، درخت که اجازه می دهد تا بازیکنان سبک خود را به سبک سفارشی.

  دانلود ترینر Hidden Dragon: Legend

  اژدها مخفی: افسانه که توسط موتور Unreal Engine 4 طراحی شده است، یک عنوان Indie توسعه یافته توسط چینی است که بازیکنان را به امپراتوری چین منتقل می کند. در بازی، بازیکنان از تمام مهارت های خود در مبارزه، آکروباتیک و حل پازل استفاده می کنند تا مسیر خود را از طریق دشمنان سخت، کارفرمایان قدرتمند و پازل های سبک Metroidvania به حرکت درآورند، سبک. در دنیای بازی، جناح های رقابت برای به دست آوردن یک جسم قدرتمند به نام پد اژدها، که قدرت های غیر انسانی را به قیمت عقل و منطق تسلیم می کند. هنگامی که شخصیت بازیکن متوجه می شود که او تحت جادوگر Dragon Cauldronby یک جبهه تاریک قرار گرفته است، و او را تنها یک دست نشانده مجبور به کشتن می کند، او تلاش می کند تا نتیجه را حل کند. آلن وو، مدیر تجاری در Oasis Games، گفت: “HIDDEN DRAGON LEGEND حمل بازیکنان به چین باستان برای هیجان مبارزات، دشمنان مرگبار، پازل به چالش کشیدن و مقدار قابل توجهی از عمق. “با قیمت مناسب بازیکن و گیم پلی بسیار سرگرم کننده، عنوان طرفداران عملکرد را ترکیبی عالی از سرگرمی و ارزش ارائه می دهد.”

  دانلود ترینر Hidden Dragon: Legend

  ترینر Hidden Dragon: Legend همراه با گزینه های تقلب

  ترینر برای بازی مخفی اژدها: افسانه، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، تنظیم ۱۰ معجون بهداشت و درمان. اضافه کردن ارباب آبی، اضافه کردن ارباب قرمز، مهارت بی نهایت، بی نهایت دوج، سوپر پرش، سرعت، حرکت SLOW. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی مخفی اژدها: افسانه است.

  جهت دانلود ترینر  Hidden Dragon: Legend از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر