عامل ۴۷ برگشت. فصل HITMAN به نمایش گذاشته شده است – و ما نمی توانیم بیشتر هیجان زده باشیم! هیتمن یک بازی ویدئویی پنهانی است که توسط IO Interactive ساخته شده است و توسط Square Enix برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در فرمت انتشار اپیزودیک منتشر شده است. این بازی ششمین سری بازی های ویدئویی Hitman خواهد بود. Prologue بازی به عنوان یک پیشوند برای سری بازی می کند، با این حال بازی اصلی پس از وقایع Hitman: Absolution انجام خواهد شد. هیتمن یک بازی ویدیویی استثنایی شخص ثالث است که در آن بازیکنان کنترل Agent 47، یک قاتل فوق العاده انسان را افزایش داده و به مکان های بین المللی منتقل می کنند و اهداف قراردادی را از بین می برند.

  دانلود ترینر Hitman 2016

  همانطور که در بازی های دیگر در سری، بازیکنان به اندازه کافی برای خلاقیت در برخورد با ترورهایشان داده می شوند. به عنوان مثال، بازیکنان ممکن است از تفنگ های طولانی استفاده کنند تا یک هدف را از یک فاصله دور از بین ببرند یا ممکن است تصمیم بگیرند که هدف را در محدوده نزدیک با استفاده از سلاح های تیغه یا سیم های محافظی ترور کنند. بازیکنان همچنین می توانند با ایجاد یک مرگ به ظاهر تصادفی، از مواد منفجره استفاده کنند یا این ترور را باهم مخفی کنند. یک روش معمول برای رسیدن به یک مأموریت، ناتوانی شخصیت های دیگر و پوشیدن لباس های آنها به عنوان یک پوششی است که اجازه می دهد بازیکن به راحتی به مناطق محدود دسترسی پیدا کند. عملکردهای شخصیت های غیر قابل پخش نیز روی بازی تاثیر می گذارند. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد موقعیت هدف خود از طریق گوش دادن به خبرنگار اخبار نزدیک کسب کنند.

  دانلود ترینر Hitman 2016

  ترینر Hitman 2016 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی هیتمن، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Super Precision، No Recoil، Rapid Fire، Super Speed، Slow Motion، Mode Stealth، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.12.2 از بازی هیتمن است.

  جهت دانلود ترینر  Hitman 2016 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر