Hitman – Absolution یک بازی ویدئویی است که توسط IO Interactive ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این پنجمین سری بازی های Hitman است و بر روی موتور بازی Glacier 2 IO Interactive فعال است. قبل از آزادی، توسعه دهندگان اظهار داشتند که Absolution می تواند ساده تر و قابل دسترس تر باشد، در عین حال حفظ جنبه های هاردکور حق رای دادن. این بازی در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۲ منتشر شد که در هفته ۴۷ (با اشاره به شخصیت اصلی، عامل ۴۷) است. این به طور کلی بررسی های مثبت پس از آزادی را دریافت می کند، با این که به طور کلی وجود دارد که در حالی که بازی باقی می ماند به سبک سکوت، با اضافه کردن جنبه های جدید.

  دانلود ترینر Hitman – Absolution

  Hitman – Absolution به دنبال The Assassin’s Original قرارداد شخصی خود را به تاخیر می اندازد. Agent 47 از طریق آژانس خیانت می کند و توسط پلیس شکار می شود، Agent 47 در پی یافتن رستگاری در یک جهان فاسد و پیچیده است. از یک بالکن با مشرف به یک پارک سقف، شما باید از ریچارد استرانگ جونیور، مدیر اجرایی ستیزه جویان، همراه با کل کارکنان محافظانتان، خارج شوید. بازیکنان ماهر بر روی ضرب کننده نمره سرمایه گذاری می کنند، اضافات مخفی را کشف می کنند، ارتقاء تجهیزات را باز می کنند، و از بسیاری از روش های خلاقانه که می توانند به طور جداگانه از یک بدن دور شوند، در حالی که کار می کنند تا قرارداد خود را با کارآمد ترین راه ممکن اجرا کنند. تفنگ تک تیرانداز Kazo TRG و تعدادی از ارتقاء های دیگر می تواند قفل شود و به HITMAN منتقل شود: ABSOLUTION. همچنین یک هیئت مدیره آنلاین، بازیکنان را قادر می سازد تا توانایی های تیراندازی خود را با بازیکنان در سراسر جهان مقایسه کنند و از چالش های مختلفی برای تعیین اینکه چه کسی بهترین مهارت های تیراندازی را دارد پشتیبانی می کند.

  دانلود ترینر Hitman – Absolution

  ترینر Hitman – Absolution همراه با گزینه های تقلب

  با استفاده از آن شما پنج بازی واقعا مفید در بازی را دریافت خواهید کرد، از جمله: سلامتی نامحدود، مهمات بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، غریزه بی نهایت، حالت خفا. توجه: این تقلب برای نسخه ۱٫۰٫۴۴۷٫۰ بازی Hitman: Absolution است.
  Numpad 0 ~ Infinite Health
  Numpad 1 ~ ماموریت بی نهایت
  Numpad 2 ~ بدون بارگذاری مجدد
  Numpad 3 ~ Infinite Instinct
  Numpad 4 ~ حالت مخفی

  توجه: Numpad 4 – این گزینه را فعال کنید قبل از اینکه توسط یک دشمن یا افراد مشکوک شناسایی شود. اما هنگامی که فردی را در مقابل افراد دیگری که شما را شکست می دهند، تشخیص می دهید. کمی با این گزینه بازی کنید تا بدانید که چگونه کار می کند.

  جهت دانلود ترینر  Hitman – Absolution از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر