Ho Tu Lo Shu: کتاب اژدها سومین عنوان از استودیو Heluo از زمان بازگشت به بازار بازی های کامپیوتری با بازی، داستان Wuxia است. این ویژگی علامت تجاری Heluo Studio را به ارث می برد، درجه بالایی از آزادی برای بازیکنان، ایجاد یک جهان باز جهان سبک Wuxia برای اولین بار. با سبک هنری واقعی و توسعه شخصیت های غنی، Ho Tu Lo Shu: کتاب های اژدها اجازه می دهد تا بازیکن را به کشف یک جهان گسترده وکسیا و ایجاد ماجراجویی خود را با شرکت از شخصیت های مختلف به یاد ماندنی. بزرگترین دنیای باز بدون صفحه ی بارگذاری: بزرگترین CRPG های باز جهان تا کنون ساخته شده است! غارها، کوه ها و تمام زمینه های مخفی که روی نقشه پنهان شده اند، کاوش کنید و از زیبایی این دنیا لذت ببرید. در سراسر این دنیای ووکسیا تنفس کنید که در آن هر NPC موجودی، اموال، آثار، تنظیمات و روال خود را داشته باشید، به صورت نادر در اطراف گوشه حرکت کنید یا افسانه های اسرار آمیز را دنبال کنید.

  دانلود ترینر Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon

  تلاش برای پیدا کردن راه خانه: در زمان و مکان رانندگی، شما به طور تصادفی به این جهان نا آشنا در ووسیا آمد. مشتاق پیدا کردن راه بازگشت به خانه، شما شروع به جستجوی خود را در هو هو و لو شو، دو کتاب از دست رفته اژدها. دنبال سرنخ و questlines، سبک های مختلف از هنرهای رزمی را بیاموزید و شخصیت های بی اهمیت را به تیم خود بیفزایید تا بتوانید از طریق دشمنان خطرناک و طرح شوم با شما مبارزه کنید. یا به سادگی می توانید مسیر را رها کنید و به داستان افرادی که در جاده ها ملاقات می کنید بکشید. به آنها کمک کنید و یا آنها را خیانت کنید، این همه انتخاب شماست. نسل بعدی نبرد استراتژی مبتنی بر نوبه خود: بدون صفحه نمایش بارگیری و تغییرات پس زمینه، نبرد شدید به طور مستقیم در نقطه شروع می شود. با دقت در حرکت، با استفاده از هنرهای رزمی و آیتم های خود، اقدام عملی خود را انجام دهید. فرماندهی چهار نفر از تیم شما و با چالش ها و شگفتی های جانوران ترسناک، استادان محترم و خائنانی حیله گر Wulin روبرو می شوند.

  دانلود ترینر Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon

  ترینر Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Ho Tu Lo Shu: کتاب اژدها، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite MP، Infinite AP، همیشه Hit Hit، Freeze Daytime، One Hit Kill، Super Jump، Super Speed ، Infinite Money، Infinite Exp، مجموعه بی نهایت، Clear Poison، Clear Wound. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.15 از بازی هو تو لو شو: کتاب اژدها است.

  جهت دانلود ترینر  Ho Tu Lo Shu: The Books of Dragon از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر