Hollow Knight یک بازی جذاب و سرگرم کننده اکشن و سرگرم کننده است که در سراسر پادشاهی زیرزمینی وسیعی از Hallownest متصل شده است. یک بازی اکشن ۲D با تاکید بر مهارت و اکتشاف، توخالی نایت شما مبارزه با یک موجود ترسناک موجودات مرگبار، اجتناب از تله های پیچیده و حل اسرار باستانی را به عنوان راه خود را از طریق زباله های قارچی، جنگل های استخوانی و ویرانی زیرزمینی شهر. فضای آرام و گاهی اوقات خسته کننده است، اما هسته خیرخواهی از طنز و سبک زندگی در آن وجود دارد، به ویژه هنگامی که با تمام NPC های عجیب و غریب و شگفت انگیز که در طول مسیر پیدا می کنید صحبت کنید. توخالی نایت دارای هنر سنتی زیبا، اقدام سیال و پاسخگو، گیم پلی به چالش کشیدن اما عادلانه، و یک جهان حشرات باور نکردنی و عجیب و غریب است که خواهان کاوش و فتح شده است. گام به عمق Hallownest و تجربه توخالی نایت برای خودتان!

  دانلود ترینر Hollow Knight

  شجاع عمق یک پادشاهی فراموش شده. در زیر شهر فروتن شهر Dirtmouth قصر پادشاهی ویران شده است. بسیاری در زیر سطح کشیده شده اند، به دنبال ثروت یا شکوه و یا پاسخ به اسرار قدیمی هستند. توخالی شوالیه یک ماجراجویی اکشن ۲D کلاسیک در سراسر جهان متصل گسترده است. کاوش غارهای پیچ خورده، شهرهای باستانی و زباله های مرگبار؛ مبارزه با موجودات مضر و دوست داشتنی اشکالات عجیب و غریب. و حل اسرار باستانی در قلب پادشاهی.

  دانلود ترینر Hollow Knight

  ترینر Hollow Knight همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Hollow Knight، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite، Infinite Souls، Add Geo / Hallownest Currency، Jump Infinite، Location Store، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3.1.5 از بازی توخالی نایت است.

  جهت دانلود ترینر  Hollow Knight از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر