Homefront: انقلاب یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Dambuster Studios توسعه داده شده و توسط Deep Silver برای لینوکس، مایکروسافت ویندوز، OS X، PlayStation 4 و Xbox One منتشر شده است. این عاقبت به Homefront است. صفحه اصلی: انقلاب در سال ۲۰۲۹ در یک جدول زمانی جایگزین، به دنبال شخصیت اصلی اتان برادی به عنوان او جنبش مقاومت علیه ارتش یک حمله کره شمالی در شهر فیلادلفیا را می گذراند. چهار سال به اشغال نظامی وحشیانه، آمریکا بر روی زانو زده است. فیلادلفیا – هنگامی که محل تولد استقلال است – تبدیل به یک گتو شده است، جایی که هواپیماهای بدون سرنشین و گشت زنی های زرهی مردم را در پاشنه نگه میدارند، هر گونه مخالفت با نیروی وحشیانه را خرد می کنند. شهروندان یک بار افتخار خود را در یک دولت پلیس زندگی می کنند، مجبور به همکاری فقط برای زنده ماندن، آرزوهای خود را از آزادی تا کنون از بین رفته است.

  دانلود ترینر Homefront: The Revolution

  اما در نواحی منطقه سرخ، در خیابان های بمباران شده و متروکه های رها شده، مقاومت شکل می گیرد. یک نیروی چریکی است که با وجود شانسهای فراوانی مبارزه می کند و برای آزادی های خود مبارزه می کند و دومین انقلاب آمریکا را احاطه می کند. اما آزادی همیشه قیمت دارد صفحه اصلی: انقلاب یک تیرانداز اول شخص در جهان است که در آن شما باید جنبش مقاومت را در جنگ چریکی علیه یک نیروی نظامی برتر هدایت کنید. زندگی، تنفس، جهان باز به اقدامات شما پاسخ می دهد – شما و جنبش مقاومت می توانند شورش در خیابان ها را متقاعد کنند و شغل را به انقلاب تبدیل کنند، چرا که غیرنظامیان ظالم مبارزه می کنند. اما دشمن شما این مزیت را دارد – تکنولوژی برتر، قدرت شلیک، زره سنگین و پشتیبانی هوایی. شما باید هنر جنگ چریکی – کمین، خرابکاری، نفوذ، فریب – و مبارزه با یک جنگ در حال اجرا در حومه شهر فیلادلفیا جنگ ویران شود. و مبارز تنها بازیکن تنها آغاز است – در همکاری شما و دوستان شما می تواند سلول مقاومت خود را تشکیل می دهند و تبدیل به مشهور به عنوان قهرمانان انقلاب.

  دانلود ترینر Homefront: The Revolution

  ترینر Homefront: The Revolution همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Frontfront: Revolution، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo + Throwables، بدون بارگذاری مجدد، Infinite Money، Infinite Unlock Points، Infinite Ressources، Freeze Hacking Time، Shop Unlock All Weapons، سوپر سرعت، حرکت آهسته توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۷٫۰۳٫۰۶) از بازی Homefront: انقلاب است.

  جهت دانلود ترینر  Homefront: The Revolution از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر