تجربه داستان جدید Homeworld در Homeworld: Deserts Kharak، یک بازی استراتژیک زمان واقعی علمی تخیلی زمین است. این سیاره در حال مرگ است، اما عمیق در ماسه های جنوبی خراک، یک ناهنجاری کشف شده است. آیا رستگاری خرک در کویر دروغ می گوید؟ رهبر ارشد علم ریکل سیجت، ائتلاف شمال کایتید، یک اکسپدیشن عمیق در قلمرو کنترل دشمن را برای تحقیق در مورد یافته هایی که می تواند سرنوشت بشریت را برای همیشه ببندد، ارسال می کند. RTS مبتنی بر زمین prequel به بازی های کلاسیک Homeworld. جمع آوری ناوگان خود را و آنها را به پیروزی در ماسه های متحرک Kharak در این بازی استراتژی قانع کننده است. طراحی شده توسط Blackbird Interactive، یک استودیوی که توسط جانبازان Homeworld و شرکت قهرمانان تاسیس شده است، Homeworld ساخته شده است: بیابان های خارک بازیکنان را به بیابان های خارک می رساند که در آن خطر به بیش از هر گونه صخره ها می زند. صفحه اصلی: حوالی خرک در ۱۰۰ سال پیش از وقوع حوادث Homeworld در خرک قرار دارد. این نمودار پیشرفت یک عملیات نظامی به رهبری راشل سیت (که پیش بینی می شود اجداد کاران سجت) است، به سمت جنوب بیابان های خارک فرستاده می شود پس از اینکه یک ماهواره ماهواره ای ناشناخته پیدا کرد.

  دانلود ترینر Homeworld: Deserts of Kharak

  فرض بر این است که بازی سطح تکنولوژی فیلم های سخت افزاری را حفظ می کند، به نظر می رسد که این بازی به زودی در تاریخ خرکایان قرار می گیرد، احتمالا در اوایل کشف خرم توبا. داستان اصلی سخت افزار در اصل شامل گروه های مزدور مختلف بود که بر کنترل ده ها یا صدها فروند کشتی فضایی در سیاره بیابان LM-27 مبارزه می کرد. این خرابه ها یک منبع مهم نجات هستند. به غیر از تبدیل LM-27 به Kharak، مشخص نیست که چقدر از این در WorldWide: Shipbreakers ها زنده ماند. مهمتر از همه، این خرابکاران در خرک جدا از خود خرم توبا در کانون موجود نبودند.

  دانلود ترینر Homeworld: Deserts of Kharak

  ترینر Homeworld: Deserts of Kharak همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Homeworld: Deserts of Kharak، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite CUs، Infinite RUs، ظرفیت ناوگان بی نهایت، منابع نجات بی نهایت، نجات فوری، ساخت فوری، مهندسی Instant، Recovery از طریق Instant Skill Recovery، Repair Instant ، قدرت فوری، بدون گرم شدن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.1 از بازی Homeworld: Deserts of Kharak است.

  جهت دانلود ترینر  Homeworld: Deserts of Kharak از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر