من زنده ام بازی ویدیویی وحشت بقا است که توسط Ubisoft Shanghai ساخته شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این بازی در یک محیط پس از آخرالزمانی صورت می گیرد و در معرض خطر ناامنی دائمی در جهان دودویی، فاسد و خطرناک و تاریک ترین گرایشات انسانیت نسبت به خشونت و مادی گرایی است. Ubisoft شانگهای در اصل توسط Darkworks از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ به مرحله اجرا گذاشته شد. این بازی برای Xbox Live Arcade در تاریخ ۷ مارس ۲۰۱۲ برای PlayStation Network در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی و ۴ آوریل ۲۰۱۲ در اروپا و همچنین برای مایکروسافت ویندوز در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۲ منتشر شد. این بازی یک سال پس از آمریکا برگزار می شود از طریق یک فاجعه عظیم که به سادگی به عنوان “رویداد” شناخته می شود، شامل زلزله هایی است که بیشتر شهرها و مناطق را نابود کرده است. با توجه به آسیب های پس از آن، بسیاری از مردم مجبور به رفتن بدون منابع هستند. دولت تلاش می کند به شهروندان کمک کند، اما تلاش های آنها بی فایده است. لوازم ارزان می شوند و این باعث می شود که شهروندان در حال تحریک، خشونت آمیز و تلخ باشند.

  دانلود ترینر I am Alive

  یک بازماندۀ مرد به خانه قدیمی خود از شهر تخیلی هوانتون سفر می کند تا جولی و دخترش مری را همسرش نجات دهد. هنگامی که او به آپارتمان خود می رسد، متوجه می شود که برای حفظ ایمنی و در عین حال فیلم های ویدئویی خود را برای بودن در آنجا نگذاشته است و می گوید که همه چیز را برای یافتن آنها انجام خواهد داد. همانطور که او می رود، شخصیت اصلی یک دختر کوچک را می بیند که برای دخترش اشتباه می کند و از سه مرد خصمانه نجات می یابد. دختر، می، مادرش را از دست داده است و شخصیت اصلی را به یک سخنرانی می دهد که او با هنری، دوست مای می گوید. هنری از او می خواهد که مای را به او بیاورد و موافقت کند. شخصیت اصلی و می به آپارتمان هنری سفر می کنند، اما به زودی در یک بازار ضعیف در یک طوفان گرد و غبار متوقف می شود. شخصیت اصلی متوجه می شود که مای تب دارد، بنابراین او می خواهد برای پیدا کردن قطعی عرضه که دولت برای بازماندگان فرود آمد و بتواند دارو را برای مای به ارمغان بیاورد. دو روز دیگر را ترک می کنند و به محل هنری می رسند، جایی که شخصیت اصلی متوجه می شود که هنری معلول است و نمی تواند راه برود. سپس شخصیت وظیفه پیدا کردن یک رادیو برای هنری و عبور از طریق ابرهای گرد و غبار کشنده است و آن را به یک قایق قدیمی تبدیل شده است. پس از جستجو در قایق و پیدا کردن رادیو، شخصیت آن را خاموش و بازگشت به هنری.

  دانلود ترینر I am Alive

  ترینر I am Alive همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ترسناک بقا من زنده هستم، میتوانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامت بی نهایت، استامینای بی نهایت، مهمات نامحدود (فقط برای تپانچه). توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 از بازی من زنده است.

  جهت دانلود ترینر  I am Alive از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر