من Setsuna یک بازی ویدیویی ژاپنی است که توسط کارخانه RPG توکیو ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این بازی برای پلیاستیشن ۴ و پلی استیشن ویتا در ژاپن در فوریه ۲۰۱۶ و در سراسر جهان برای پلیاستیشن ۴ و مایکروسافت ویندوز در ژوئیه ۲۰۱۶ عرضه شد. داستان که در زمینی که زمستان به طور دائم در آن قرار دارد، به دنبال مزدور و سربازانش، یک خواهر کوچک به نام Setsuna که باید خود را به عنوان قربانی در یک حرم مقدس ارائه دهد تا دلهای دشمن را ترجیح دهد.

  دانلود ترینر I Am Setsuna

  موضوع اصلی این داستان غم و اندوه است. گیم پلی، که عمدا طراحی شده برای تحریک بازی های نقش مهمی در دهه ۱۹۹۰، از یک سیستم Battle Time Time بر اساس آنهایی که در بازی های اولیه فانتزی و Chrono Trigger استفاده می شود استفاده می کند. من Setsuna بازی بازی ویدیویی بازی است که در آن بازیکنان کنترل یک حزب شخصیت ها، مرور محیط ها از دیدگاه زاویه ای از بالا به پایین. مکان هایی مانند شهرها و سیاه چال ها با حرکت به سرتاسر جهان بازی به دست می آیند. در شهرها، حزب می تواند با روستاییان صحبت کند تا عناصر طرح را افشا کند و سواحل گنج را که حاوی آیتم های مفید هستند پیدا کند. اقلام مختلف مانند معجون های شفا یا موارد “Mistone” برای فرار از نبرد در مغازه ها در شهرها و سراسر جهان فروخته می شوند. دشمنان با نمادها نمايش داده می شوند: تماس با آیکن ها نبرد را آغاز می کند. جنگ ها در محیط هایی قرار می گیرند که دشمن آنها را در معرض دید قرار می دهد تا اینکه به یک میدان جنگ خاص تبدیل شوند. سلامتی و جادوی شخصیت ها به ترتیب توسط HP و MP نشان داده شده است. شخصیت های مبارزه با استفاده از یک نسخه سیستم زمانبره زمان فعال در بازی هایی مانند نوشته های سری فاینال فانتزی مبارزه می کنند: پس از هر عمل توسط یک شخصیت در نبرد، یک سنج ATB باید دوباره قبل از انجام اقدام دیگری پر شود. اقدامات این حزب عبارتند از حمله، استفاده از جادو یا استفاده از یک آیتم. وقتی تمام سنجنده های ATB پر می شوند، نظم عملکرد شخصیت ها می تواند انتخاب شود. هر بار که یک اقدام انجام می شود، یا اندازه گیری ATB مجاز است برای پر کردن جداگانه “Setsuna” سنج پر شود: هنگامی که کامل، اقدامات اعطای قدرت افزایش می یابد اگر با استفاده از اقدامات به طور خاص زمانبندی در هنگام فعال کردن توانایی. این ارتقاء می تواند چندین نسخه از حمله، بهبود سلامت و یا آسیب های بحرانی را به دشمن برساند.

  دانلود ترینر I Am Setsuna

  ترینر I Am Setsuna همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی I Setsuna، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP، Infinite MP، Full ATB Gauge، Infinite Setsuna، ۱۰۰٪ Critical Rate، ۱۰۰٪ Dodge Rate، ۱۰۰٪ Hit Rate، ۱۰۰٪ Drop Rate، Ever Rise Rate، Super Damage، One Hit Kill، Drain Enemies MP، دشمنان نمی توانند حرکت کنند، طلا بی نهایت، تجربه بی نهایت، مورد بی نهایت، ذخیره هرجایی، فوق العاده سرعت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی I Setsuna است.

  جهت دانلود ترینر  I Am Setsuna از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر