Ice Age: Dawn بازی ویدئویی دایناسورها از Activision در Xbox 360، Wii، PlayStation 3، PlayStation 2، Games for Windows و Nintendo DS در ۳۰ ژوئن ۲۰۰۹ منتشر شد. نسخه ی نمایشی در Xbox Live Marketplace عرضه شد در ۱۵ ژوئن ۲۰۰۹٫ این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا کنترل منی، سیید، دیگو، اسکات، اسکات و باک را بگیرد، زیرا آنها را از دایناسورها خطرناک رها می کنند، رول های تخم مرغ را به ایمنی می ریزند، به دنبال بلوط محبوب خود می روند، و کشف می کنند غارها و جنگل ها..

  دانلود ترینر Ice Age 3 Dawn of the Dinosaurs

  تاریخ گله ی یونانی عصر یخبندان های ماقبل تاریخ را برای وحشی ترین، حیرت انگیز ترین و هیجان انگیز ترین ماجراجویی خود قرار دهید! برای اولین بار، به عنوان شش شخصیت عصر یخبندان محبوب به عنوان یک مأموریت نجات در سراسر ذوب برف به دنیای مرموز دایناسور – یک جنگل کاملا جدید، furry بالا از گیاهان گوشتخوار، شاخ و برگ و دایناسورهای شدید. بر اساس فیلم فاکس “عصر یخبندان: سپیده دایناسورها”، این رولینگ رانندگی نسبت ماموت است!

  دانلود ترینر Ice Age 3 Dawn of the Dinosaurs

  ترینر Ice Age 3 Dawn of the Dinosaurs همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی اکشن Ice Age 3 – Ice Age 3 – Dawn of the Dinosaurs، شما می توانید آن را برای فعال کردن این بازی های ضروری: سلامت نامحدود، سیب نامحدود، توپ های برفی بی نهایت، محل فروشگاه، teleport، تلگراف بازگرداندن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v.1.0 از بازی Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs است.

  جهت دانلود ترینر  Ice Age 3 Dawn of the Dinosaurs از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر