دانلود سیو Impact Winter

  دانلود ترینر Impact Winter : یک کنترل کننده بازی برای بازی Impact Winter توصیه می شود. “در ۳۰ روز ، کمک در حال آمدن است …” یک انتقال رادیویی مرموز ادعا می کند که این کمک ها ورودی است. شما یعقوب سلیمان هستید: رهبر یک تیم سازنده تلاش برای زنده ماندن در اثر برخورد سیارکی ویرانگر. دنیایی که روزگاری می شناختید دیگر نیست – در اعماق بارش برف در عمق خاک سپرده شده است. هدف شما: همراهان خود را تا زمان نجات زنده نگه دارید.

  نجات منهای ۳۰ روز:
  کشف ژانر بقا: در تلاش برای کاهش تایمر نجات استراتژی کنید. تیم خود را به بقا هدایت کنید: تیم خود را فراهم کنید و مهارت های خود را در یک مبارزه یخ زدگی برای زندگی متحد کنید. جهانی غوطه ور و غیرقابل پیش بینی خصمانه: یک زمستان خطرناک را با یک جهت هنری بی نظیر زنده کرد.

  دانلود ترینر Impact Winter

  PC Impact WinterGame فعال کردن این مربی: F1 را در فهرست اصلی فشار دهید. به “مربی فعال” گوش دهید. کلید کلید مورد نظر را فشار دهید. همه کلیدهای میانبر را می توان در مربی تغییر داد. گزینه های مربی: Numpad 1: نامحدود سلامتی Numpad 2: نامحدود Stamina Numpad 3: هرگز Numpad را یخ نزنید ۴: No Hungad Numpad 5: No Thump Numpad 6: نامحدود Moral Numpad 7: نامحدود انرژی باتری Numpad 8: نامحدود باتری Numpad 8: سوخت نامحدود Numpad 9: حداکثر ارز Numpad 0: Ammo Numpad نامحدود /: یادداشت های تایمر روز یخبندان: نپاد ۱: سلامت نامحدود – تغییر وضعیت و تیم شما در ۱۰۰٪ نپاد ۲: استقامت نامحدود – تغییر وضعیت داده می شود و تیم شما در ۱۰۰٪ نپد ۳: هرگز فریز نکنید – تغییر دهید تیم شما در ۱۰۰٪ Numpad 4: No Hunger قرار می گیرد و تیم شما در ۱۰۰٪ Numpad 5 باقی می ماند: بدون تشنگی – به تلاش خود ادامه دهید و تیم شما در ۱۰۰٪ Numpad 6: اخلاق نامحدود – تغییر مسیر داده می شود و تیم شما باقی می ماند در ۱۰۰٪ Numpad 7: باتری نامحدود باتری – در حالی که از کلیسا خارج می شوید و علوفه می زنید و باتری آن باتری در ۱۰۰٪ باقی می ماند Numpad 8: Fuel Fire Unlimited – روشن می شود و سوخت آتش در کلیسا در ۱۰۰ باقی می ماند. ٪ Numpad 9: Max Currency – کلید را فشار دهید تا وارد شوید منو را انتخاب کرده و سپس Jacob TAB را انتخاب کنید تا ارز خود را مشاهده کنید.

  دانلود ترینر Impact Winter

  این را تغییر دهید و بعد از تغییر نرخ ارز ، سپس دوباره خاموش کنید. Numpad 0: مهمات نامحدود – شما باید حداقل یک فلش یا مهمات دیگری را آتش بزنید. سپس این مورد را تغییر دهید و تعداد مهمات شما کاهش نمی یابد. Numpad /: Freeze Timer Day – تغییر دهید و زمان و ساعت فعلی برای زمان منجمد باقی بماند.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر