امپراتور: رم یک استراتژی وارگام استراتژی بزرگ است که توسط Paradox Interactive منتشر شد که در تاریخ ۲۵ آپریل ۲۰۱۹ منتشر شد. این دنباله ای به Europa Universalis است: رم که توسط Paradox در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. زمان بندی بازی از ۴۵۰ AUC (304 پیش از میلاد) و شامل دوره ایجاد امپراتوری روم و جنگ های دیادوچی است. این نقشه از شبه جزیره ایبرین به هند فاصله دارد و دارای بیش از ۷۰۰۰ شهر است. به طور مشابه با بازی های قبلی از Paradox، تمام ملت ها در بازی قابل بازی هستند. این بازی ویژگی های مختلفی از جمله مدیریت شخصیت، جمعیت گوناگون، تاکتیک های نبرد جدید، سنت های نظامی، انواع دولتی، وحشیگری ها و شورش ها، تجارت و بهبود استانی را تبلیغ می کند.

  دانلود ترینر Imperator Rome

  الکساندر هانیبال سزار این مردان بزرگ و ده ها تن از آنها مانند سرنوشت قاره شکل گرفته است. پادشاهان قدرتمند، ژنرال های هوشمند و خدایان احتمالی علامت خود را در مدیترانه باستان ساخته اند. در اطراف این دریا، کشورهای متشکل از نزدیک به یکدیگر در مبارزه شدید، میراث فرهنگی و سیاسی خود، از آنچه که ما به عنوان تمدن غربی می شناسیم، جدا نیستند. اما چیزی تضمین نشد. آیا می توانید تاریخچه ی امپراتور را تغییر دهید: رم؟ امپراتور: رم جدیدترین عنوان استراتژی بزرگ از استاد توسعه پارادوکس است. در قرنهای پر از امپراطوری پیروان الکساندر در شرق تا بنیانگذاری امپراطوری رومی، امپراتور: روم از شما دعوت می کند تا به آرزویشان و چالش های ساختن امپراتوری در عصر کلاسیک احترام بگذارید. مدیریت جمعیت خود را، چشم خود را برای خیانت نگاه داشتن، و ایمان خود را با خدایان خود حفظ کنید.

  دانلود ترینر Imperator Rome

  ترینر Imperator Rome همراه با گزینه های تقلب
  مربی برای بازی Imperator Rome، شما می توانید از این برای فعال کردن این کد های اصلی ضروری استفاده کنید: اضافه کردن ۱۰،۰۰۰ خزانه داری، اضافه کردن ۱۰،۰۰۰ نیروی انسانی، اضافه کردن ۱۰،۰۰۰ نیروی نظامی، اضافه کردن ۱۰،۰۰۰ نیروی مدنی، اضافه کردن ۱۰،۰۰۰ ثبات، دیپلماسی همیشه موفق شدید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 از بازی امپراتور رم است.

  جهت دانلود ترینر  Imperator Rome از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر