بی عدالتی ۲ یک بازی ویدئویی مبارزه است که توسط استودیوی NetherRealm طراحی شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. این عاقبت بی عدالتی سال ۲۰۱۳ است: خدایان در میان ما. این بازی در ماه مه سال ۲۰۱۷ برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد؛ یک نسخه مایکروسافت ویندوز در اواخر ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ منتشر شد. نسخه گسترش یافته این بازی با نام The Injustice 2: Legendary Edition در مارس ۲۰۱۸ برای PlayStation 4، Xbox One و Microsoft Windows منتشر شد. شبیه به قسط قبلی، برنامه همراه همراه برای دستگاه های آندروید و iOS منتشر شد. سری تلوزیونی prequel از همان نام، نوشته شده توسط تام تیلور، همچنین در آوریل ۲۰۱۷ منتشر شد. گیم پلی هسته همچنان شبیه سلف خود است، با این وجود با تنظیم جزئی به بازگشت مکانیک بازی. بی عدالتی ۲ معرفی یک ویژگی جدید به نام سیستم دنده، یک سیستم غارتگر است که بازیکنان را با قطعات لباس و تجهیزاتی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفارشی کردن ظاهر شخصیت ها و تغییر توانایی ها و آمار آنها، پاداش می دهد. به گفته توسعه دهندگان، ایده برای پیاده سازی سیستم پیشرفت بازی (RPG) -style به یک بازی مبارزه از قبل از سقوط Midway Games، ناشر اصلی سری سری Mortal Kombat وجود داشت.

    دانلود ترینر Injustice 2

    بی عدالتی ۲ عاقبت فوق العاده برای بازی بی نظیر بی عدالتی است: خدایان در میان ما که اجازه می دهد بازیکنان به ساخت و قدرت نسخه نهایی شخصیت های مورد علاقه DC خود را. بازیکنان با استفاده از مجموعه گسترده ای از سوپر قهرمانان DC و Super-Villains، بازیکنان می توانند شخصیت های شخصیتی دیجیتال را با دنده ی منحصر به فرد و قدرتمند که در طول بازی به دست آورده اند، شخصی کند. علاوه بر این، برای اولین بار، گیمرها می توانند کنترل کنند که چگونه شخصیت های خود را نگاه می کنند، مبارزه و توسعه در انواع حالت های بازی. بی عدالتی ۲ بر سر تقابل های بزرگتر از زندگانی عنوان قبلی گسترش می یابد. با هر مسابقه، بازیکنان برای تجهیز، سفارشی کردن و بالا بردن قهرمانان DC Super Hero و Super-Villains مورد علاقه خود قرار می دهند که به طور معناداری نه تنها به نحوی که آنها نگاه می کنند، بلکه همچنین به مبارزه می پردازند. بازیکنان می توانند از بزرگترین رکورد DC که در یک بازی مبارزه ای از طرفداران کلاسیک مانند Batman، Superman، Supergirl، The Flash، Aquaman، Wonder Woman و Blue Beetle قرار گرفته اند را انتخاب کنید تا شگفت انگیز از خائنانی جدید مانند Atrocity، Gorilla Grodd و Deadshot.

    دانلود ترینر Injustice 2

    ترینر Injustice 2 همراه با گزینه های تقلب

    مربی بازی بی عدالتی ۲، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Max Super Meter، Freeze Timer، Super Speed، Slow Motion، Empty Opponenets Super Meter، Infinite Money، Infinite Ssource Crystals، Infinite Exp. بازیابی دنده بدون علامت توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (20180523) بازی بی عدالتی ۲ است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر