مربی Inversion Inversion یک بازی ویدیویی تیرانداز سوم شخص است که توسط Saber Interactive ساخته شده و توسط Namco Bandai Games برای ویندوز مایکروسافت، [۲] PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شده است. در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی، ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۲ در استرالیا منتشر شد. و در تاریخ ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۲ در اروپا برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰٫ بعدا برای ویندوز مایکروسافت در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۲ در اروپا، ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۲ در استرالیا و ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی منتشر شد.

  دانلود ترینر Inversion

  این ویژگی دستکاری گرانشی و محیط های ویرانگر را دارد. در شهر آینده ای که به نام “Vanguard City” نامگذاری شده است، شما شخصیت دیویس راسل را کنترل می کنید. صلح آرام، لذت بردن از بشریت، با یک حمله غیرمنتظره توسط یک دشمن ناشناخته که Lutadore نامیده می شود، می شکند. Lutadore مسلح به دندان ها با سلاح های کنترل گرانشی پیشرفته، به راحتی دفاع از شهر را از بین می برد. بدون توجه به همه، ناهنجاری های اسرار آمیز همراه با حمله به وجود آمده است. مناطق تصادفی در شهر به گرانش صفر وارد شده اند و یا تغییرات بردار رنج می برند و جهان را به هرج و مرج تپش می کشاند. با در نظر گرفتن نقش دیویس راسل، یک پلیس ۲۸ ساله و یا لئو دلگادو، شریک داویس، می خواهد سفر خود را از طریق گرجستان ویران شده پیچیده خیابان های ناخواسته از شهر خود و فراتر از آن، برای پیدا کردن داوینز گم شده کودک.

  دانلود ترینر Inversion

  ترینر Inversion همراه با گزینه های تقلب.

  ترینر برای بازی تیرانداز Inversion، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامت فوق العاده، جاذبه بی نهایت، غول پیکر / نارنجک بی پایان، بدون بارگذاری مجدد، سوپر سرعت / با حداکثر سرعت دویدن، دشمنان Slowmotion، Freeze Enemies، Teleporter. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 از بازی Inversion است.

  جهت دانلود ترینر  Inversion از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر