Jagged Alliance: Trainer Flashback. Jagged Alliance عقب است – و همه چیز در مورد ترکیب منحصر به فرد از تاکتیک های مبتنی بر نوبت، جنگ های شدید، مدیریت تیم و شخصیت های مزدور دیوانه است.

  دانلود ترینر Jagged Alliance: Flashback

  این سال ۱۹۸۸ در جزیره کارائیب San Hermanos است. یک رهبر فاسد جزایر را درک می کند … اما گروهی از شورشیان برای ارزش های دموکراتیک و آزادی مبارزه می کنند. با این حال، هنگامی که سر شورشیان دستگیر شود، شورشیان به سرعت از بین می روند. رسیدن به جزیره، ماموریت بازیکن این است که به شورش کمک کند قبل از اینکه همه چیز را برای بدتر شدن برگرداند. کنترل گروهی از مزدوران خود را بر عهده بگیرید، آنها را به نبرد هدایت کنید و منابع خود را به صورت هوشمندانه مدیریت کنید. مبارزه برای آزادی، بخش توسط بخش، به نوبه خود به نوبه خود. مانند سری اصلی Jagged Alliance، Jagged Alliance Flashback به شما این امکان را می دهد که از تاکتیک های مورد نظر خود استفاده کنید و تیم خود را در اطراف خود بنا کنید – با سربازان مسلح سنگین و یا جاده ای از عکس های فاصله و تیراندازی بروید. ویژگی های بیشتر و محتوا به صورت منظم اضافه می شود و با بازخورد و پشتیبانی شما ما این بازی را به عنوان بهترین بازی Jagged Alliance شکل می دهیم!

  دانلود ترینر Jagged Alliance: Flashback

  ترینر Jagged Alliance: Flashback همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Legend Of Korra، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Energy، AP شما به پایان رسیده است. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Jagged Alliance Flashback است.

  جهت دانلود ترینر  Jagged Alliance: Flashback از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر