جیمز باند ۰۰۷: Blood Stone یک بازی ویدیویی تیرانداز شخص ثالث است که توسط Bizarre Creations ساخته شده و توسط Activision برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو DS، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است.

  دانلود ترینر James Bond 007: Blood Stone

  این بازی ۲۴ در سری جیمز باند است، اگرچه این یک دنباله مستقیم برای هر بازی نیست؛ این اولین بازی از سال ۰۰۷ است: همه چیز یا هیچ چیز برای داشتن داستان اصلی. این بازی توسط Activision در تاریخ ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۰ تایید شد. این بازی در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۰ در آمریکای شمالی منتشر شد و در ۵ نوامبر ۲۰۱۰ در اروپا منتشر شد. Activision GoldenEye 007 (2010) در همان روز به ترتیب در هر منطقه منتشر شد. سنگ خون ویژگی های صداها و شباهت های دانیل کریگ، جودی دنچ و جس سنگ است. ۰۰۷: Blood Stone بازی نهایی توسط Bizarre Creations بود که قبل از آن در ۱۸ فوریه ۲۰۱۱ درها بسته شد. این بازی تیرانداز شخص ثالث با عناصر مبارزه با دست به دست است. برخی از ویژگی های طراحی از ۰۰۷ حفظ شده است: Quantum of Solace. برخی از توالی های رانندگی وجود دارد. Blood Stone دارای یک سیستم تمرکز هدف است که به بازیکن اجازه می دهد تا بر روی اهداف پس از برداشتن غواصی قفل شود، شبیه به ویژگی “Mark and Execute” از Splinter Cell: Conviction تام کلنسی. همچنین یک حالت چند نفره است که شامل ۱۶ بازیکن است که جاسوسان را در مقابل مزدوران قرار می دهند. در کنار گروه DeathMatch و دیگر بازی های استاندارد بازی، جنگ های مبتنی بر هدف عظیمی وجود دارد که بازیکنان باید به عنوان یک تیم برای حمله یا دفاع از اهداف جاسوسی مختلف مورد استفاده قرار گیرند. بازیکن همچنین چندین نوع خودرو را در طی دوره بازی خلبان می کند.

  دانلود ترینر James Bond 007: Blood Stone

  ترینر James Bond 007: Blood Stone همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای تیرانداز جیمز باند ۰۰۷: خون قلعه، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، بدون بارگذاری مجدد، بدون Recoil، حداکثر دقت، شات خاص. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.0.1 از بازی جیمز باند ۰۰۷: سنگ خون است.

  جهت دانلود ترینر  James Bond 007: Blood Stone از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر